Biznesplan Hotel dla psów 2022 - PDF, Doc i Docx - Gotowe Biznesplany Biznesplan Hotel dla psów 2022 - PDF, Doc i Docx - Gotowe Biznesplany

Biznesplan Hotel dla psów

49,0089,00

HOTEL DLA PSÓW
PKD GŁÓWNE:
96.09.Z pozostała działalność usługowa, gdzie indziej nieklasyfikowana

Wyczyść

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Własny hotel dla psów – jak rozpocząć działalność usługi dla zwierząt?

 

Branża usług dla zwierząt stale się rozwija. Powstają coraz to nowe miejsca przeznaczone dla czworonogów, takie jak salony pielęgnacji, czy hotele. Jeśli kochasz zwierzęta i chciałbyś założyć własną działalność gospodarczą, hotel dla psów może okazać się rozwiązaniem idealnym dla Ciebie! Poznaj nasz produkt – Biznesplan Hotel dla psów.

 

Biznesplan Hotel dla psów, czyli jak otworzyć usługi dla zwierząt

 

Zastanawiasz się jak otworzyć hotel dla psów? Jakie dokumenty przygotować? Jak założyć firmę? Co kupić? I przede wszystkim – skąd wziąć na to wszystko pieniądze? Zakup lub wynajęcie odpowiedniego lokum, reklama, opłacenie pracowników i wyposażenie hotelu dla psów wiążą się z ogromnymi kosztami już na samym starcie prowadzenia działalności. Tutaj z pomocą przychodzą Powiatowe Urzędy Pracy, oferujące dotacje na otwarcie i prowadzenie działalności gospodarczej. Jednak pozyskanie funduszy z PUP, przygotowanie wniosku i biznesplanu nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Sam kosztorys hotelu dla psów może stanowić nie lada problem. A co jeśli dodamy do tego jeszcze zagadnienia takie jak: informacje o tym, jak planujemy prowadzić nasz hotel dla psów, analizę SWOT, kalkulację zysków, badania rynku? To zadanie przerosłoby każdego. Dlatego warto skorzystać z pomocy fachowców. Dostępny w naszym sklepie internetowym Biznesplan Hotel dla psów zawiera profesjonalne badania rynku, plan marketingowy, szacunkowe zarobki i wiele innych niezbędnych danych, opracowanych przez naszych ekspertów, które pozwolą Ci pozyskać dotacje i rozwinąć własną firmę.

 

Czy hotel dla psów się opłaca?

 

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – TAK! Wszystko zależy jednak od naszego podejścia i zaangażowania. Fachowy i dobrze opracowany plan biznesowy stanowi świetny początek. Biznesplan hotel dla psów jest nie tylko gwarancją otrzymania funduszy na rozpoczęcie prowadzenia działalności, to także skarbnica wiedzy dla Ciebie – przedsiębiorcy, na którego każdego dnia czekać będą nowe, fascynujące, biznesowe wyzwania.

 

Biznesplan HOTEL DLA PSÓW

 

JEŻELI PLANUJESZ OTWORZYĆ HOTEL DLA PSÓW, TEN BIZNESPLAN UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Biznesplan będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą prowadzić hotel dla psów.  Ze względu na obszerność biznesplanu, będzie on umożliwiał przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletny biznesplan do Urzędu Pracy w Bielsku-Białej.

Wniosek przygotowany został w celu otwarcia działalności polegającej na prowadzeniu usług opieki nad zwierzętami domowymi – hotelu dla psów. Działalność polega na profesjonalnej pomocy właścicielom w zajmowaniu się ich pupilami, wtedy kiedy tego potrzebują i nie mają możliwości samodzielnie tego zrobić.  Będą świadczone następujące usługi : całodobowa opieka, spacery, zabawa, pielęgnacja, żywienie zgodne z porami wyznaczonymi przez właściciela psa a dodatkowo możliwość odbioru psa od klienta.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (29 stron, około  6000 wyrazów)

Wniosek zawiera:

 • Dane
 • Lokalizacja planowanej działalności
 • Działania podjęte na rzecz zamierzonej działalności
 • Opis produktu / usług
 • Główni, potencjalni odbiorcy produktu lub usług
 • Charakterystyka dostawców
 • Charakterystyka konkurencji
 • Konkurencyjność
 • Sezonowe zmiany
 • Proponowane sposoby wejścia na rynek, forma reklamy promocji
 • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 • Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • Analiza finansowa przychodów i kosztów działalności
 • Analiza swot
 • Podsumowanie

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: BIELSKO-BIAŁA
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (29 stron, około  6000 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360