Biznesplan Groomer

49,0089,00

GROOMER
PKD GŁÓWNE
96.09.Z – Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
POBOCZNE:
47.19.Z; 47.76.Z

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan Groomerjak rozpocząć działalność usług dla zwierząt

 

Branża usług dla zwierząt rozwija się w Polsce już od dłuższego czasu. Coraz więcej właścicieli czworonogów decyduje się na skorzystanie z profesjonalnej pomocy w pielęgnacji swoich pupili. Kochasz zwierzęta i chciałbyś pracować z nimi na co dzień? Zawód groomera może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Poznaj nasz produkt – Biznesplan Groomer.

 

Groomerplan biznesowy dla firmy w branży usług dla zwierząt

 

Groomer to osoba profesjonalnie zajmująca się strzyżeniem i pielęgnacją zwierząt domowych. W salonach groomerskich mogą być świadczone różne rodzaje usług obejmujące mycie, czesanie i strzyżenie psów, a także obcinanie pazurów, czy czyszczenie oczu i uszu. Aby otworzyć własny biznes, groomer musi posiadać spore środki finansowe, które będzie musiał przeznaczyć na specjalistyczny sprzęt i wyposażenie. Groomer chcący otworzyć działalność gospodarczą musi liczyć się także ze sporymi kosztami związanymi z wynajmem lub kupnem lokalu. Niełatwo jest zgromadzić takie fundusze, szczególnie na samym początku prowadzenia działalności, dlatego też warto szukać alternatywnych rozwiązań. Jednym z nich może być pozyskanie dotacji z Powiatowego Urzędu Pracy.  Aby otrzymać dofinansowanie, należy złożyć w PUP-ie plan tego, jak zamierzasz prowadzić swoje usługi dla zwierząt. Biznesplan powinien zawierać obszerny opis Twojej działalności, analizę SWOT, badania rynku oraz szczegółowy kosztorys. Plan biznesowy dostępny na naszej stronie internetowej zawiera wszystkie elementy niezbędne do uzyskania wsparcia finansowego nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych!

 

Zawód groomer. Czy warto inwestować w sektor usług dla zwierząt?

 

Wciąż zastanawiasz się, czy działalność groomera się opłaca i czy warto inwestować w tak specyficzny sektor rynku? Prawda jest taka, że w ciągu ostatnich lat coraz bardziej zaczęliśmy dbać o nasze czworonogi, dlatego zapotrzebowanie na salony groomerskie jest duże. Z drugiej jednak strony wciąż jest to dość niszowa dziedzina, dlatego, aby osiągnąć sukces należy mieć dobry, przemyślany plan działania. Biznesplan Groomer z pewnością pomoże Ci w realizacji tego celu.

 

Biznesplan GROOMER

 

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI GROOMERSKIE ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

 

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi groomera. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

 

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich

 1. Działalność będzie polegała na na świadczeniu usług groomerskich – strzyżenie, pielęgnacja zwierząt. Usługi będą wykonywane na psach.

Działalność będzie prowadzona w punkcie stacjonarnym, będzie to psi salon urody,

wszystkie zabiegi będą wykonywane na miejscu. Dodatkowo będzie prowadzona sprzedaż karm oraz akcesoriów dla psów (m.in. zabawki, gryzaki, środki czystości). Będą wykonywane głównie następujące rodzaje zabiegów: mycie, czesanie, strzyżenie, trymowanie, obcinanie pazurów, pielęgnacja sierści, czyszczenie oczu i uszu. Dodatkową usługą będzie przygotowywanie psów do wystaw.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (15 stron, ok   3000 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • Dane Wnioskodawcy
 • Opis przedsięwzięcia
 • Podjęte działania na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej
 • Szanse i zagrożenia
 • Organizacja przedsięwzięcia
 • Miejsce i źródła zaopatrzenia
 • Analiza otoczenia na którym firma zamierza działać
 • Proponowane sposoby wejścia na rynek
 • Atuty firmy
 • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 • Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: PIEKARY ŚLĄSKIE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (15 stron, ok   3000 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360