Biznesplan Serwis maszyn drukarskich

55,0089,00

SERWIS MASZYN DRUKARSKICH
PKD GŁÓWNE:
33.12.Z Naprawa i konserwacja maszyn

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Serwis maszyn drukarskich pomysłem na własny biznes

 

Dobrym pomysłem na opłacalną działalność związaną z konserwacją maszyn i urządzeń, może być serwis maszyn drukarskich. Popyt na te usługi stale utrzymuje się na wysokim poziomie. Skuteczny początek takiej działalności umożliwiają dotacje oferowane przez Powiatowe Urzędy Pracy. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z nich, jeżeli w wyznaczonym terminie złożą komplet wymaganych dokumentów z niezbędnymi załącznikami. Aby ich opracowanie było przygotowane poprawnie, warto skorzystać z gotowych wzorów przygotowanych pod kątem tej branży. Takie działania maksymalizują możliwość skorzystania z pomocy finansowej, ponieważ pozwalają na uniknięcie prostych błędów. Poznaj nasz produkt – Biznesplan Serwis maszyn drukarskich.

 

Jak otworzyć serwis maszyn drukarskich?

 

Opracowanie biznesplanu serwisu maszyn drukarskich jest jednym z podstawowych wymogów skorzystania z dotacji. Musi się w nim znaleźć między innymi opis planowanych działań marketingowych, analiza SWOT, określenie motywów podjęcia działalności gospodarczej czy analiza finansowa przychodów i kosztów działalności. Młodych i niedoświadczonych w tym aspekcie przedsiębiorców takie opracowania mogą przerosnąć, dlatego pomocne są dla nich gotowe opracowania, na których mogą wzorować własną dokumentację. Skuteczną pomocą jest nasz zestaw „Biznesplan Serwis maszyn drukarskich”.

 

Pomoc dla przedsiębiorców – gotowe wzory dokumentacji

 

Dotacje z Urzędu Pracy są ogromną pomocą dla przedsiębiorców. Aby się o nią ubiegać, warto skorzystać z innej formy pomocy – gotowych wzorów opracowań. Nasz zestaw dokumentów, dzięki swojej edytowalności, łatwo dostosujesz do własnych potrzeb, a przygotowanie niezbędnej dokumentacji będzie dużo prostsze i szybsze. Już sam kosztorys serwisu maszyn drukarskich nie jest prosty w samodzielnym przygotowywaniu. Z kompletem naszych dokumentów łatwiej otworzysz własną działalność gospodarczą i będziesz mieć większą szansę na skorzystanie z dotacji, a dzięki niej będziesz mógł zadbać o wyposażenie serwisu maszyn drukarskich czy inne niezbędne akcesoria na start.

BIZNESPLAN SERWIS MASZYN DRUKARSKICH

 

JEŻELI PLANUJESZ PROWADZIĆ SERWIS MOBILNY SPECJALIZUJĄCY SIĘ W URZĄDZENIACH DRUKARSKICH, TEN BIZNESPLAN UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Biznesplan będzie nieocenioną pomocą dla osób, które planują świadczyć usługi serwisu i napraw urządzeń drukarskich i offsetowych. Ze względu na obszerność biznesplanu, będzie on umożliwiał przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletny biznesplan do Urzędu Pracy w Katowicach.

Wniosek został stworzony na potrzeby otwarcia serwisu urządzeń drukarskich. Będzie to głównie: naprawa, testowanie naprawionych maszyn podczas druku, diagnozowanie usterek, wymiana podzespołów, regulacja maszyn, test podzespołów, ogólna diagnostyka. Świadczenie usług będzie odbywało się z dojazdem do klienta.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:
– Wniosek (29 stron, około 7000 wyrazów)

Dokumenty zawierają:

1.WNIOSEK

 • Informacje o wnioskodawcy
 • Szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia
 • Cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej
 • Analiza rynku, na którym firma zamierza działać, konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru oraz analiza rynku konkurencji
 • Planowany kierunek rozwoju firmy
 • Opis działań marketingowych
 • Potencjalni dostawcy
 • Potencjalni odbiorcy
 • Analiza swot
 • Analiza potencjalnych ryzyk, które mogą przyczynić się do upadku planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych
 • Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej – analiza finansowa przychodów i kosztów działalności
 • Planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych

 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: KATOWICE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (29 stron, około  7000 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360