Biznesplan Strefa wellness

49,0089,00

STREFA WELLNESS
PKD GŁÓWNE:
93.13.Z – Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan Strefa Wellness – gwarancją Twojego sukcesu

Jeśli poszukujesz wsparcia w otwarciu swojego biznesu, zdaj się na nasz biznesplan dla strefy wellness. To szansa na rozpoczęcie działalności związanej z prowadzeniem wszechstronnego, dobrze prosperującego lokalu, w którym klienci będą mogli się zrelaksować. Zapoznaj się z naszym produktem – biznesplan strefa wellness.

 

Biznesplan strefa wellness – dlaczego warto skorzystać właśnie z niego?

Dostępny na naszej stronie biznesplan zawiera dokładnie te informacje, których oczekuje organizacja udzielająca dotacji. Biznesplan dla strefy wellness musi zawierać wszelkie istotne dane na temat przedsięwzięcia – czego ono dotyczy, co wchodzi w jego zakres, jakie oczekiwania mają klienci i w jaki sposób możesz je spełniać. Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć strefę wellness, aby stworzyć skutecznie funkcjonującą działalność w perspektywicznym sektorze – odpowiedź wcale nie jest prosta. W naszym wniosku, który zawiera aż 17 stron, znajdują się wszystkie niezbędne informacje – od opisu produktów i usług, po potencjalną poprawę sytuacji rynkową w perspektywie kilku lat.

 

Jak rozpocząć działalność w branży wellness – wsparcie na start dla przedsiębiorcy

Biznesplan dla strefy wellness otworzy przed Tobą wrota do własnej działalności, która skupia się na wspieraniu relaksu Twoich przyszłych klientów. By jednak móc rozpocząć działalność w tej branży, musisz dysponować odpowiednimi dokumentami. Muszą być one merytoryczne, formalne i spójne. Przygotujemy je dla Ciebie w ramach naszego biznesplanu dla strefy wellness. W jego skład wchodzą wszelkie niezbędne dokumenty, o które będziesz pytany na różnych etapach zakładania przedsiębiorstwa. By otrzymać dofinansowanie z PUP lub otrzymać kredyt w banku, konieczne jest przedstawienie odpowiedniej perspektywy, analizy SWOT, wstępnych kalkulacji analizujących koszty i zyski takiej działalności, a także wielu innych zmiennych. Nie musisz uwzględniać ich we własnym zakresie – w naszych produktach zawarte są wszelkie niuanse. Biznesplan dla strefy wellness dostępny na naszej stronie zawiera także formularz de minimis. To komplet danych, które zmaksymalizują Twoje szanse na pozyskanie dotacji.

 

STREFA WELLNESS

JEŻELI PLANUJESZ PROWADZIĆ LOKAL ZE STREFĄ WELLNESS, TEN BIZNESPLAN UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Biznesplan będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć lokal ze strefą wellness.  Ze względu na obszerność biznesplanu, będzie on umożliwiał przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletny biznesplan w ramach projektu WSPARCIE W STARCIE.

Wniosek został przygotowany na potrzeby otwarcia strefy wellness. Będzie to branża usługowa,  prowadzenie lokalu z strefą wellness – miejsce w którym będą sauny, jacuzzi, balie oraz strefa relaksu. Będzie to samodzielnie funkcjonujący lokal świadczący jedynie ofertę tego typu.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (17 stron, około  5500 wyrazów)

– formularz DEMINIMIS

Dokumenty zawierają:

1.WNIOSEK

 • Dane wnioskodawcy
 • Kwalifikacje osoby prowadzącej firmę mające wpływ na pozycję przyszłego przedsiębiorstwa
 • Rodzaj działalności oraz jej charakterystyka.
 • Planowany kierunek rozwoju firmy
 • Stan przygotowań do realizacji przedsięwzięcia
 • Opis produktu/usługi. Zalety produktów/usług w stosunku do tych, które funkcjonują na rynku, cechy wyróżniające i przewagi konkurencyjne.
 • Charakterystyka rynku: opis klientów, oszacowanie liczby odbiorców. Czy produkty będą oferowane na rynku lokalnym, regionalnym, krajowym, zagranicznym? Jakie są oczekiwania i potrzeby przyszłych klientów? Czy działalność będzie miała charakter sezonowy? Jakie są bariery wejścia na rynek? Czy rynek ma charakter stabilny, rosnący, malejący?
 • Klienci
 • Wskazanie głównych konkurentów na rynku, wskazanie ich mocnych i słabych stron
 • Czy działalność będzie miała charakter sezonowy?
 • Opodatkowanie
 • Wskazanie głównych konkurentów na rynku, wskazanie ich mocnych i słabych stron
 • Opis działań marketingowych
 • Planowane przychody
 • Planowane koszty
 • Szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki
 • Formularz DEMINIMIS

 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan studio Urody 

MIASTO: POLSKA
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓWWSPARCIE W STARCIE
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: 

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360