Biznesplan Studio projektów graficznych / rysunki / wizualizacja wnętrz

99,00149,00

STUDIO PROJEKTÓW GRAFICZNYCH / RYSUNKI / WIZUALIZACJA WNĘTRZ
PKD GŁÓWNE:
74.10.Z – Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania
PKD POBOCZNE: 18.13.Z, 90.03.Z

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan projektów graficznych, rysunku i wizualizacji wnętrz

Własne studio projektów graficznych jest marzeniem wielu, którzy zastanawiają się, jak rozpocząć działalność artystyczną. Przy prowadzeniu własnego biznesu kreatywność w projektowaniu musi iść w parze z rzetelnością w sporządzaniu dokumentów. Nie jest to proste zadanie dla niedoświadczonych osób, dlatego warto, przynajmniej na początku, skorzystać ze sprawdzonych porad. Idealnym rozwiązaniem jest tutaj bazowanie na gotowej dokumentacji. Biznesplan studio projektów graficznych łatwiej będzie opracować, korzystając z dokumentów, które sprawdziły się podczas ubiegania się o dotację z Urzędu Pracy. W ten sposób pomoc finansowa na start własnej działalności będzie w zasięgu Twojej ręki.

 

Jak otworzyć studio projektów graficznych i skorzystać z dotacji?

Korzystanie z dotacji pozwala przedsiębiorcy łatwo i szybko opłacić wyposażenie studia projektów graficznych i inne spore wydatki, które przyjdzie mu ponieść. Aplikowanie o nią musi być poprzedzone rzetelnym przygotowaniem dokumentów. Najłatwiej jest bazować na opracowaniu „Biznesplan Studio projektów graficznych / rysunki / wizualizacja wnętrz”. Zostało ono przygotowane przez specjalistów tak, by spełniać wszelkie wymogi formalne Urzędu. Korzystając z pewnego wzoru, maksymalizujesz swoje szanse na skorzystanie z finansowego wsparcia.

 

Gotowy biznesplan studio projektów graficznych – jak go wykorzystać?

Nasze opracowanie zawiera zestaw edytowalnych plików, które bez problemu możesz dostosować do własnych potrzeb. W ten sposób znacznie zaoszczędzisz czas na przygotowanie odpowiednich dokumentów. Znajdziesz tam między innymi przygotowaną analizę finansową, szczegółową specyfikację wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania czy określenie sposobu promocji i reklamy. Niezwykle przydatne jest także skorzystanie z opracowanej analizy SWOT. Dokładne opisanie mocnych i słabych stron artystycznej działalności gospodarczejnie tylko może pomóc w uzyskaniu dotacji, lecz także rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące własnego interesu.

Biznesplan STUDIO PROJEKTÓW GRAFICZNYCH / RYSUNKI / WIZUALIZACJA WNĘTRZ

JEŻELI PLANUJESZ PROJEKTOWAĆ RÓŻNEGO RODZAJU GRAFIKI, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą projektować grafiki. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Otwocku.

Planowana działalność będzie polegała na prowadzeniu studia projektów graficznych specjalizującego się w oferowaniu usług w trzech kategoriach, każda dedykowana innemu rodzajowi klienta. Pierwsza kategoria zakłada tworzenie karykatur i rysunków na podstawie zdjęć dostarczonych przez klienta. Do drugiej kategorii oferowanych usług znajdują się produkty przeznaczone dla branży nieruchomości tj. tworzenie cyfrowej wizualizacji wnętrz, doradztwo w dziedzinie wystroju wnętrz i designu oraz wykonywanie pomiarów lokali mieszkaniowych i sporządzanie rzutów architektonicznych. Do trzeciej kategorii zaliczamy usługi z dziedziny projektowania materiałów marketingowo-reklamowych takich jak: projekty logo, ulotek, wizytówek, plakatów, koszulek, bilbordów, banerów i roll-upów.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (46 stron, ok   12 400 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 • WNIOSEK:
 • informacje o wnioskodawcy
 • opis projektowanego przedsięwzięcia
 • charakterystyka planowanego przedsięwzięcia
 • analiza rynku
 • główni, potencjalni odbiorcy oferowanych produktów i usług
 • miejsce i źródła zaopatrzenia
 • sposób promocji i reklamy
 • opis miejsca/otoczenia(lokalizacja) prowadzenia planowanej działalności gospodarczej
 • analiza swot
 • analiza ryzyka i działań zaradczych planowanego przedsięwzięcia
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej
 • oraz źródła ich finansowania
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia – „analiza finansowa”

 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan Studio Graficzne 

MIASTO: OTWOCK
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (46 stron, ok   12 400 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360