Biznesplan Coaching

39,0089,00

COACHING
PKD GŁÓWNE:
70.22.Z – Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan coaching – czy warto otworzyć własny biznes?

 

Trening mentalny to jeden z najważniejszych czynników, które odpowiadają za odniesienie sukcesu. Może dotyczyć zarówno jednostki, jak i całego zespołu. Coaching jest coraz częściej wybieranym zawodem, ponieważ wiele firm, liderów i pasjonatów sportu poszukuje wsparcia w trudach codziennych zmagań z wyzwaniami, czy to osobistymi, czy biznesowymi. Dlatego naszym zdaniem coaching to dobry wybór, jeżeli chodzi o otworzenie własnej firmy. Poznaj nasz produkt – Biznesplan Coaching

 

Jak otworzyć biznes w psychologii?

 

Dobry pomysł to nie wszystko, kiedy przechodzimy do konkretów, należy podejmować wyłącznie trafne decyzje. Możesz sobie pomóc, wybierając nasz biznesplan. Biznesplan psychologia naszego autorstwa pozwoli Ci uzyskać nie tylko dotację, lecz także niezbędne informacje, dotyczące kosztów takiej działalności i ewentualnych przychodów. Będziesz mógł wtedy określić, czy coaching się opłaca.

 

Jeżeli nie chcesz pracować w korporacji lub po prostu lubisz, kiedy wszystko zależy od Ciebie, to możesz założyć firmę. Wtedy będziesz potrzebował dobrego planu. Biznesplan coaching powinien być skrupulatnie i szczegółowo opisany. Wszystkie wnioski muszą spełniać wytyczne urzędu lub banku i przedstawić Cię jako odpowiedzialnego, przewidującego i przede wszystkim wiarygodnego przedsiębiorcę.

 

Czy coaching się opłaca?

 

Najważniejsze dokumenty biznesu coaching to m.in.: informacje o wnioskodawcy, opis planowanego przedsięwzięcia, kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania. Specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania to bardzo ważna informacja. Odpowiednio przedstawiona pozwoli odnieść wrażenie, że naprawdę potrzebujesz tej kwoty, na przykład, żeby kupić wyposażenie takie jak mikrofony, niezbędne książki, czy wynajem gabinetu. Te i inne ważne wnioski znajdują się w naszym pakiecie. Ponadto wszystkie informacje pozwolą Ci jasno określić, z jakimi wyzwaniami będziesz musiał się zmierzyć. To nie tylko praktyczna pomoc w ubieganiu się o dotacje, lecz także kompendium wiedzy o Twojej przyszłej firmie.

Zobacz także: Plan organizacyjny – Jakie ma znaczenie w biznesie?

 

Biznesplan COACHING

 

JEŻELI PLANUJESZ ZAJMOWAĆ SIĘ COACHINGIEM, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą rozpocząć świadczenie usług z zakresu coachingu. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Lublinie.

Działalność będzie polegała na świadczeniu usług polegających na przeprowadzaniu sesji coachingowych z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi, pojedynczo, lub grupowo, w zależności od potrzeb klienckiej grupy docelowej. W ofercie przewiduję także coaching prawny połączony z doradztwem prawnym. Dodatkowo, oprócz usług coachingowych będą przeprowadzane warsztaty oraz szkolenia oraz organizowane kongresy i konferencje w celu rozpowszechnienia coachingu w Polsce. Firma będzie zajmować się  coachingiem w zakresie: life coaching, coaching dla par, business coaching, coaching marki osobistej, coaching prawny, coaching zespołów, coaching menadżerski, coaching ustawień systemowych w organizacji i inne.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (12 stron, ok   2800 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

  • WNIOSEK:
  • informacje o wnioskodawcy
  • opis planowanego przedsięwzięcia:
  • podjęte działania na rzecz planowanej działalności
  • charakterystyka planowanego przedsięwzięcia, motywy, uzasadnienie wyboru branży
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
  • specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
  • uzasadnienie konieczności dokonania zakupów wymienionych w specyfikacji oraz sposób ich wykorzystania przy prowadzeniu działalności gospodarczej
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: LUBLIN
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (12 stron, ok   2800 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360