Biznesplan Nauka pływania 2021 - PDF, Doc i Docx - Gotowe BiznesplanyBiznesplan Nauka pływania 2021 - PDF, Doc i Docx - Gotowe Biznesplany

Biznesplan Nauka pływania

49,0089,00

NAUKA PŁYWANIA
PKD GŁÓWNE:
85.51.Z –  Pozostałe formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych.

Wyczyść

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan nauka pływania – sprawdź jak rozpocząć działalność w sporcie

Biznesplan nauka pływania to zestaw informacji, które pozwolą Ci prowadzić świadomie własną działalność gospodarczą w sporcie. W biznesplanie znajdują się zestawienia finansowe, strategia marketingowa, a także ogólny opis Twojego przedsięwzięcia. Całość pakietu dopełnia wniosek. Dzięki niemu będziesz mógł skutecznie ubiegać się o dofinansowanie.

Jak otworzyć biznes w sporcie? Sprawdź nasz biznesplan nauka pływania

Z naszego biznesplanu nauka pływania dowiesz się, na czym będzie polegać prowadzenie własnej firmy. W pierwszym etapie możesz zapoznać się z ogólnym opisem przedsięwzięcia. Zawarliśmy w nim szczegółowe informacje na temat Twojej przyszłej działalności. Przedsiębiorstwo będzie świadczyć usługi takie jak: nauka pływania, aqua aerobic i treningi personalne. Miejsca, gdzie klient skorzysta z Twojej oferty to basen i siłownia. Dodatkowo w ofercie znajdzie usługi takie jak układanie planów treningowych i żywieniowych.

 

Kolejne ważne informacje znajdziesz w części związanej z finansami – zawiera je m.in. kosztorys. Nauka pływaniapowinna odbywać się za pomocą sprzętu o wysokiej jakości, dlatego należy sprawdzić, jaką kwotę należy przygotować, aby zakupić odpowiednie i profesjonalne wyposażenie. Firma o specjalizacji nauka pływania będzie generować przychody oraz koszty. Zestawiając je ze sobą, dowiesz się, czy nauka pływania się opłaca.

 

Inną znaczącą kwestią jest opis strony marketingowej przedsięwzięcia. Zawiera ona strategię reklamową, która obejmuje charakterystykę konkurencji i klienta, a także cechy szczególne Twojej firmy, które wyróżnią ją na tle innych przedsiębiorstw z tej samej branży.

Własny biznes nauka pływania jak otworzyć biznes w sporcie?

Aby prowadzić własną działalność i uzyskiwać satysfakcjonujące przychody będzie Ci potrzebny biznesplan nauka pływania. Znajdują się w nim informacje, które pozwolą Ci rozpocząć działalność, a także realizować konkretną strategię w dalszej perspektywie. Każdy początkujący przedsiębiorca stara się także o dofinansowanie przedsięwzięcia. Odpowiednia dotacja pomoże Ci uzyskać wniosek, który obejmuje nasz pakiet. Został on opracowany w ten sposób, aby możliwie zwiększyć prawdopodobieństwo uzyskania przez Ciebie dofinansowania.

NAUKA PŁYWANIA

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI NAUKI PŁYWANIA/ TRENINGI PERSONALNE ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną naukę pływania/ prowadzić treningi personalne. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Gdańsku.

Działalność będzie polegała na prowadzeniu usług sportowych – nauki pływania, aqua aerobicu i treningów personalnych. Usługi będą świadczone głównie na obszarze Gdańska oraz Trójmiasta. Miejscem świadczenia usług będzie basen lub siłownia. Dodatkowymi usługami będzie układanie planów treningowych i żywieniowych.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (14 strony, ok  4 500 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • informacje o wnioskodawcy
 • formy zabezpieczenia zwrotu przez bezrobotnego otrzymanych środków na podjęcie działalności gospodarczej
 • opis projektowanego przedsięwzięcia
 • opis planowanej działalności, dane dotyczące oferowanych produktów lub usług
 • miejsce prowadzenia planowanej działalności gospodarczej
 • odbiorcy oferowanych produktów i usług
 • miejsca i źródła zaopatrzenia – analiza rynku dostawców
 • sposób promocji i reklamy – planowana metoda wejścia na rynek
 • analiza konkurencji – otoczenia, na którym firma zamierza działać
 • motywy podejmowania działalności gospodarczej
 • działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności
 • kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej
 • uzasadnidnie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów: charakterystyka ekonomiczno–finansowa przedsięwzięcia

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: GDAŃSK
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK (14 strony, ok  4 500 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360