Biznesplan Usługi turystyczne / portal turystyczny / animacje dla dzieciBiznesplan Usługi turystyczne / portal turystyczny / animacje dla dzieci

Biznesplan Usługi turystyczne / portal turystyczny / animacje dla dzieci

49,0089,00

USŁUGI TURYSTYCZNE / PORTAL TURYSTYCZNY / ANIMACJE DLA DZIECI
PKD GŁÓWNE:
79.12.Z- Działalność organizatorów turystyki
PKD POBOCZNE: 90.03.Z, 93.19.Z, 93.29.Z, 85.51.Z, 85.52.Z, 82.11.Z, 82.19.Z, 79.11.A, 79.11.B, 79.90.A

Wyczyść

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan usługi turystyczne – plan na Twój biznes

Biznesplan usługi turystyczne zawiera najważniejsze informacje na temat Twojej przyszłej działalności. To dane na temat ogólnej charakterystyki firmy, opis konkurencji, a także kosztorys. Usługi turystyczne to dobry pomysł na biznes. Jednak pełne powodzenie zależy także od dotacji, którą można uzyskać w trakcie procesu zakładania firmy. Pomoże Ci w tym nasz wniosek, który został zawarty w pakiecie. Zapewnij ludziom wyjątkowy czas podczas ich urlopu wypoczynkowego.

 

Usługi turystyczne – kompletny plan biznesowy

Nasz pakiet obejmuje dokumenty, które pozwolą Ci dobrze przygotować się do otwarcia firmy, a także prowadzić rozważną strategię po upływie pierwszych miesięcy i lat działalności.

Pierwszym elementem jest kosztorys. Usługi turystyczne generują konkretne przychody, a także wydatki. Zestawiliśmy je ze sobą. Porównując je, będziesz mógł określić, czy usługi turystyczne się opłacają, czy taka prognoza przychodów Cię satysfakcjonuje. Z tej części biznesplanu dowiesz się również, ile kosztuje wyposażenie. Aby świadczyć usługi turystyczne na najwyższym poziomie, trzeba opierać się na jakościowym sprzęcie. Dokładny koszt wyposażenia znajduje się w kosztorysie.

Kolejną częścią jest strona marketingowa przedsięwzięcia. Biznesplan Usługi turystyczne zawiera informacje na temat Twojej przyszłej konkurencji, klientów, a także sposobów działania, które pozwolą Ci skutecznie rywalizować z innymi przedsiębiorstwami. Ostatni etap, który jest ważny w kontekście wiedzy na temat Twojej firmy to opis przedsięwzięcia. Znajdują się w nim informacje na temat świadczeń, jakie znajdą się w ofercie oraz inne szczegóły, które pozwolą Ci się dowiedzieć, na czym polega zarządzanie firmą.

 

Usługi turystyczneczy warto prowadzić taką działalność?

Odpowiedź na to pytanie możesz znaleźć w naszym biznesplanie. Jednak powinieneś także wiedzieć, że na sukces składa się wiele innych elementów. Ważna jest lokalizacja, umiejętności personelu, strategia finansowa i marketingowa. Może Ci również pomóc dofinansowanie przedsiębiorstwa. W naszym pakiecie znajduje się wniosek o dotację. Z nim będziesz mógł w skuteczny sposób ubiegać się o przyznanie dodatkowych środków Twojemu przedsięwzięciu.

USŁUGI TURYSTYCZNE / PORTAL TURYSTYCZNY / ANIMACJE DLA DZIECI

JEŻELI PLANUJESZ STWORZYĆ FIRMĘ TURYSTYCZNĄ OFERUJĄCĄ KOMPLEKSOWĄ ORGANIZACJĘ WYCIECZEK ORAZ ATRAKCJI EDUKACYJNYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY  ORAZ PROWADZIĆ PORTAL PODRÓŻNICZY, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą prowadzić firmę organizującą wycieczki, atrakcje dla dzieci itp.  Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy we Wrocławiu.

Planowana działalność będzie polegała na prowadzeniu firmy turystycznej oferującej kompleksową organizację wycieczek oraz atrakcji edukacyjnych dla dzieci i młodzieży  w wieku szkolnym i wczesnoszkolnym. Dodatkowo firma będzie tworzyć turystyczny portal podróżnicy na dedykowanej stronie www oraz wydawać cykliczne katalogi w formie folderów i broszur. Witryna sieciowa oprócz funkcji informacyjnej będzie działać jako wygodny katalog usług, kanał kontaktu z klientami oraz sklep internetowy.

Oferta firmy będzie zawierać: Organizowanie i realizacje usług turystycznych ze szczególnym uwzględnieniem turystyki edukacyjnej dzieci i młodzieży; Warsztaty edukacyjne; Obsługę grup wycieczkowych – pilotaż i przewodnictwo; Usługi animacyjne; Artystyczna i literacka działalność twórcza; Organizacja zajęć rekreacyjnych i sportowych; Organizacja i obsługa przedsięwzięć o charakterze turystycznym dla osób z niepełnosprawnościami i dysfunkcjami; Sporządzanie programów, katalogów i oferty turystycznej dla innych podmiotów gospodarczych; Koordynowanie projektów i pracy administracyjnej dla różnych podmiotów; Portal podróżniczy.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (32 stron, ok   7700 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 • WNIOSEK:
 • opis przedsięwzięcia
 • szczegółowy zakres działalności
 • działania podejmowane w związku z prowadzeniem wnioskowanej działalności gospodarczej, potwierdzające jej wykonywanie
 • w sposób zorganizowany i ciągły, przewidywane zatrudnienie pracowników, działania marketingowe
 • posiadane środki własne zaangażowane w przedsięwzięcie
 • działania podjęte w celu pozyskania pozwoleń, atestów, certyfikatów, koncesji niezbędnych do prowadzenia wnioskowanej działalności
 • plan finansowy
 • kalkulacja wydatków związanych z podjęciem działalności – ogółem – ze wskazaniem źródeł ich finansowania
 • szczegółowa specyfikacja zakupów w ramach wnioskowanych środków z funduszu pracy
 • przewidywane efekty ekonomiczne wnioskowanej działalności gospodarczej.
 • analiza swot
 • potencjalne ryzyka

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan Pilot wycieczek 

MIASTO: WROCŁAW
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (32 stron, ok   7700 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360