Biznesplan Praktyka stomatologiczna

49,0089,00

PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA
PKD GŁÓWNE:
86.23.Z – Praktyka lekarska dentystyczna

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan praktyka stomatologiczna – Twoja szansa na własny biznes w medycynie

 

Jeżeli planujesz otworzyć interes, który oferuje usługi stomatologiczne, możesz sobie pomóc. Plan biznesowy praktyki stomatologicznej jest kompleksowym zestawieniem najważniejszych dokumentów, niezbędnych do uzyskania dotacji z urzędu lub banku. To bardzo duże udogodnienie dla osób, które pragną założyć własny gabinet stomatologiczny. Biznesplan praktyki stomatologicznej przedstawi Cię osobom przydzielającym dotację jako skrupulatnego i odpowiedzialnego przedsiębiorcę, który wie jakie warunki należy spełnić, aby założyć własną firmę. Poznaj nasz produkt – Biznesplan Praktyka stomatologiczna.

 

Co obejmuje nasz plan biznesowy?

 

W pakiecie znajdziesz szczegółowo sporządzone wnioski, które spełniają wytyczne urzędów oraz banków. Wybierając naszą ofertę, ominiesz zawiłe formalności i wielokrotne odwiedzanie placówek przydzielających dotacje. Dokumenty biznesu praktyki stomatologicznej obejmują informacje o wnioskodawcy, dane dotyczące planowanej działalności, czy bardziej szczegółowe wiadomości jak symbol podklasy działalności określony zgodnie z polską klasyfikacją działalności.

 

Obszerny biznesplan praktyki stomatologicznej obejmuje również wiadomości na temat kwestii związanych z finansami – analizę rynku dostawców i odbiorców, specyfikację wydatków do poniesienia, czy przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej. Analiza praktyki stomatologicznej jest szczególnie ważna w przypadku, kiedy wnioskujemy o dofinansowanie. Szczegółowo opisane, pozwolą utwierdzić się urzędnikom w przekonaniu, że właśnie ta kwota, przedstawiona w biznesplanie, jest Ci potrzebna do odniesienia sukcesu.

 

Jak rozpocząć działalność w medycynie?

 

Nasz biznesplan pozwoli Ci rozpocząć działalność w medycynie. Opracowania są również przydatne pod innym względem. Będziesz wiedział jeszcze przed rozpoczęciem działalności, z jakimi kosztami należy się liczyć i jaki przychód będziesz mógł osiągnąć. Ważne jest także wyposażenie praktyki stomatologicznej. Powinno być dobrej jakości. Dlatego tak ważny jest dobry biznesplan i uzyskanie wymarzonej dotacji, aby bezpiecznie i profesjonalnie nie tylko rozpocząć, lecz także wykonywać swoją pracę.

Biznesplan PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

 

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI STOMATOLOGICZNE, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą zajmować się stomatologią. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Bytomiu.

Planowana działalność będzie polegała świadczeniu usług stomatologicznych. Będzie prowadzona w formie mobilnej praktyki i wszystkie usługi będą wykonywane w gabinetach współpracujących klinik stomatologicznych. Działalność będzie prowadzona w godzinach 8-16 oraz 9-18. Usługi będą świadczone głównie po wcześniejszych zapisach dokonywanych drogą telefoniczną, mailową lub osobiście. W ofercie znajdzie się szeroki zakres usług stomatologicznych.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (16 stron, ok   3700 wyrazów)

– Biznesplan (11 strony, 2 600 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 • WNIOSEK:
 • informacje o wnioskodawcy
 • dane dotyczące planowanej działalności
 • symbol podklasy rodzaju działalności określony zgodnie z polską klasyfikacją działalności
 • opis planowanego przedsięwzięcia
 • ocena szansy powodzenia przedsięwzięcia.
 • analiza rynku dostawców
 • analiza rynku odbiorców
 • reklama
 • kalkulacja kosztów
 • specyfikacja wydatków do poniesienia
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej
 • rozeznanie rynku dotyczące planowanych zakupów

BIZNESPLAN:

 • opis planowanego przedsięwzięcia
 • działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej
 • dane dotyczące rynku i konkurencji
 • analiza rynku
 • dostawcy
 • klienci
 • konkurencja
 • promocja (w tym reklama)
 • analiza swot
 • sezonowość

 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: BYTOM
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (16 stron, ok   3700 wyrazów) oraz Biznesplan (11 strony, 2 600 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360