Biznesplan Salon psiej urody

49,0089,00

SALON PSIEJ URODY
PKD GŁÓWNE:
96.09.Z – Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Czy usługi dla zwierząt się opłacają? – Biznesplan Salon psiej urody

 

Jeśli kochasz psy i marzysz o pracy z nimi, a przy tym chciałbyś prowadzić własną działalność gospodarczą, salon psiej urody będzie dla Ciebie najlepszą propozycją. Skorzystaj z oferowanego przez nas biznesplanu, załóż firmę i zacznij pracę z ulubionymi czworonogami.

 

Własny salon psiej urody – jak rozpocząć działalność usług dla zwierząt?

 

Usługi dla zwierząt to branża, która cieszy się w Polsce rosnącą popularnością, a profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne dla pupili nie są już zarezerwowane tylko dla psów wystawowych. Właściciele psiaków coraz częściej poszukują salonów oferujących specjalistyczne zabiegi groomerskie lub upiększające dla psów. Chcąc wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i otwierając własny salon, musisz mieć dobry plan na swoją działalność. Przygotowany przez nas biznesplan nie tylko przeprowadzi Cię przez cały proces otwierania i rozwijania własnej firmy, lecz także pomoże Ci uzyskać dotacje z Powiatowego Urzędu Pracy. Dostępny na naszej stronie Biznesplan Salon psiej urody zawiera wszystkie elementy niezbędne do tego, by otrzymać dofinansowanie – obszerny opis działalności, analizę SWOT, plany marketingowe, badanie rynku, a także szczegółowy kosztorys salonu psiej urody. Oferowany przez nas plan biznesowy zawiera także garść cennych wskazówek dotyczących tego, jak założyć usługi dla zwierząt oraz jakie dokumenty przygotować na wizytę w Urzędzie Pracy, aby uniknąć stresujących rozmów i niemiłych niespodzianek.

 

Usługi dla zwierząt – biznesplan gwarancją Twojego sukcesu

 

Dzięki profesjonalnemu planowi biznesowemu i dotacjom z PUP nie będziesz musiał martwić się o to, skąd pozyskać środki na zakup lub wynajęcie odpowiedniego lokalu, wyposażenie salonu psiej urody lub reklamę, która przecież jest tak istotna przy zakładaniu nowej firmy. Korzystając  z pomocy specjalistów, unikniesz stresujących wizyt w urzędzie, związanych z błędami we wniosku czy brakami w dokumentacji, a cały swój czas i energię będziesz mógł poświęcić na rozwój swojego biznesu!

 

SALON PSIEJ URODY

 

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI GROOMERSKIE ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własny salon groomerski. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Tczewie.

Działalność będzie polegała na świadczeniu usług groomerskich – strzyżeniu oraz pielęgnacji zwierząt. Usługi Groomerskie jest to szereg czynności o charakterze pielęgnacyjnym, które wykonywane są w stosunku do zwierząt domowych, tj. psów i kotów. Usługi będą wykonywane na psach i kotach. Działalność będzie prowadzona w salonie stacjonarnym, będzie to psi salon urody, wszystkie zabiegi będą wykonywane na miejscu. Na początku prowadzenia działalności salon będzie otwarty w godzinach: 9.00 – 17.00. W ofercie znajdą się następujące rodzaje zabiegów: mycie, czesanie, strzyżenie, trymowanie (usuwanie martwej sierści), obcinanie pazurów, pielęgnacja sierści, czyszczenie oczu i uszu, usuwanie insektów oraz tworzenie określonej i konkretnej fryzury związanej z przygotowaniem do wystaw psów rasowych.

 

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (18 stron, ok   4 500 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • informacje o wnioskodawcy
 • opis zamierzonej działalności
 • krótki opis powstania idei projektu
 • opis przedsięwzięcia
 • dostawcy surowców, towarów
 • zasięg rynku zbytu
 • sezonowość popytu
 • główni konkurenci na rynku
 • planowane działania promocyjne
 • organizacja działalności firmy
 • planowana wielkość i charakterystyka zatrudnienia
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności
 • szczegółowa specyfikacja wydatków planowana do poniesienia w ramach wnioskowanego  dofinansowania
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: TCZEW
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek  (18 stron, ok   4 500 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360