Biznesplan Usługi sprzątające i zagospodarowania terenów zielonych

49,0089,00

USŁUGI SPRZĄTAJĄCE I ZAGOSPODAROWANIA TERENÓW ZIELONYCH
PKD GŁÓWNE:
81.21.Z – Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów
PKD POBOCZNE: 81.30.Z, 81.29.Z, 96.09.Z

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan Usługi sprzątające i zagospodarowania terenów zielonych – czerp zyski ze swojej pasji

 

Wiedza o tym, jak rozwijać swój biznes to najlepsza, przyszłościowa inwestycja. Jak otworzyć biznes usług sprzątających i zagospodarowania terenów zielonych? Jakie problemy staną przed początkującą firmą i jak im zaradzić? Z odpowiedzią na te i inne pytania przychodzi biznesplan usługi sprzątające i zagospodarowania terenów zielonych.

 

Czy warto mieć biznesplan w przypadku takiej formy działalności?

 

Chcesz rozpocząć działalność w usługach sprzątających i zagospodarowania terenów zielonych? Plan biznesowy pokaże Ci dokładnie, jakich zysków, w jakiej perspektywie czasowej możesz się spodziewać. Dowiesz się także, jak rozpocząć działalność w usługach. Zapoznasz się z ryzykami, które czekają na Ciebie i Twoje przedsiębiorstwo na kolejnych etapach jego rozwoju. Dzięki pakietowi biznesplan będziesz w stanie przygotować dokładny kosztorys usług sprzątających i zagospodarowania terenów zielonych. To najlepszy sposób na optymalizację zarządzania Twoimi zasobami w kluczowym momencie wchodzenia na rynek. W specyficznej branży, jaką są usługi sprzątające i zagospodarowania terenów zielonych analiza przeprowadzona z należytą starannością będzie na wagę złota. Dzięki pakietowi dowiesz się, czy usługi sprzątające i zagospodarowania terenów zielonych się opłacają właśnie Tobie z Twoimi możliwościami, w tych konkretnych warunkach.

 

Usługi biznesplan – znacznie więcej niż informacje o dokumentacji

 

Przygotowany przez specjalistów skrupulatny biznesplan nie byłby możliwy, gdyby nie doświadczenie dziesiątek osób, które odniosły już sukces w specyficznej branży, jaką są usługi sprzątające i zagospodarowania terenów zielonych. Dzięki pakietowi będziesz wiedział nie tylko, jak otworzyć biznes w usługach. Uzyskasz informacje, jakie niezbędne wyposażenie usług sprzątających i zagospodarowania terenów zielonych będziesz musiał zgromadzić. Jeśli chcesz odnieść sukces w usługach sprzątających i zagospodarowania terenów zielonych, plan będzie Twoim sojusznikiem. Dzięki zawartym w nim sprawdzonym rozwiązaniom, po wejściu w usługi, działalność gospodarcza prowadzona będzie przez Ciebie tak, jakbyś był doświadczonym przedsiębiorcą, a nie debiutantem.

USŁUGI SPRZĄTAJĄCE I ZAGOSPODAROWANIA TERENÓW ZIELONYCH

 

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI SPRZĄTAJĄCE I ZAGOSPODAROWANIA TERENÓW ZIELONYCH,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi sprzątające i zagospodarowania terenów zielonych. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Funduszu Górnośląskiego do projektu ‘Firma bez barier’.

Działalność będzie polegała na świadczeniu usług sprzątających, w szczególności budynków i obiektów. Usługi te będą świadczone zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Oferta będzie skierowana zarówno do firm jak i osób prywatnych. Będą sprzątane: powierzchnie biurowe, niewielkie hale produkcyjne, prywatne posesje i domy.

Będą wykonywane takie usług jak odkurzanie, czyszczenie, mycie,pranie itp. Drugi filar działalności to: działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Działalność firmy będzie opierała się na świadczeniu usług związanych z aranżacją, utrzymaniem, przebudową terenów zielonych. W j ofercie będą znajdowały się następujące usługi i prace:

 • Projektowanie ogrodów, balkonów, tarasów, skwerów,
 • Zakładanie trawników i instalacji nawadniania,
 • Projektowanie kompozycji ogrodowych i zieleni w wnętrzach,
 • Rewitalizacja terenów zielonych,
 • Inwentaryzacja dendrologiczna,
 • Cięcie i pielęgnacja drzew i krzewów.

W okresie jesienno-zimowym również: aranżacje w wnętrzach, czyszczenie rynien, mycie elewacji. Usługi będą świadczone z dojazdem do klienta.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (16 stron, ok   5100 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • dane wnioskodawcy
 • opis planowanej działalności gospodarczej
 • opis pomysłu
 • opis rynku
 • konkurencja
 • reklama
 • planowane koszty inwestycji

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: FUNDUSZ GÓRNOŚLĄSKI PROJEKT ‘FIRMA BEZ BARIER’
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek   (16 stron, ok   5100 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360