Biznesplan Warsztat wulkanizacyjny

39,0089,00

WARSZTAT WULKANIZACYJNY
PKD GŁÓWNE:
45.20.Z – Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych z wyłączeniem motocykli

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan Warsztat wulkanizacyjny – rozpocznij pracę na własny rachunek

 

Wiele osób zastanawia się, czy warto otworzyć warsztat wulkanizacyjny oraz jak rozpocząć działalność w branży motoryzacyjnej, aby w końcu zacząć pracę na własny rachunek i realizować swoje pasje? Wystarczy przygotować plan biznesowy i poczynić pierwszy krok ku swojej niezależności na rynku pracy. Poznaj nasz produkt – Biznesplan Warsztat wulkanizacyjny

 

Warsztat wulkanizacyjny dokumenty, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu

 

Wraz ze zwiększającą się liczbą osób posiadających samochody, wzrasta zapotrzebowanie na usługi, które zadbają o żywotność i sprawność ogumienia. Zatem może nasunąć się pytanie – czy warsztat wulkanizacyjny się opłaca? Aby otworzyć biznes w motoryzacji, należy mieć wizję naszego interesu i poczynić odpowiednie przygotowania. Dlatego oferowany przez nas biznesplan warsztatu wulkanizacyjnego zawiera w sobie niezbędne informacje wymagane podczas opracowywania dokumentów takie jak – kosztorys i wyposażenie warsztatu wulkanizacyjnego, strategię marketingową, analizę strategiczną SWOT, analizę rynku, opis przedsięwzięcia oraz profil klientów naszej działalności gospodarczej, jak i dostawców.

 

Plan biznesowy Warsztat wulkanizacyjny – pomysł na dochodowy interes

 

Skorzystaj z gotowego planu biznesowego warsztatu wulkanizacyjnego opracowanego przez fachowców z doświadczeniem. Profesjonalnie sporządzony biznesplan warsztatu wulkanizacyjnego pomoże szybciej wybić się na tle konkurencji i przyciągnąć do siebie masę klientów. Zgromadzenie niezbędnego wyposażenia warsztatu może zająć wiele czasu, jeśli nie posiada się odpowiednich zasobów finansowych. Uzyskanie dotacji rozwiązuje ten problem. Przyspiesza rozwój interesu, dzięki czemu szybciej można zacząć zarabiać. Podczas opracowywania analiz warsztatu wulkanizacyjnego zdobywamy również wiedzę na temat tego, jakie zagrożenia czyhają na początkującego przedsiębiorcę, jakie zarobki są możliwe do osiągnięcia oraz jak radzić sobie z niespodziewanymi podczas prowadzenia działalności gospodarczej.   

Biznesplan WARSZTAT WULKANIZACYJNY

 

JEŻELI PLANUJESZ PROWADZIĆ WARSZTAT WULKANIZACYJNY, TEN BIZNESPLAN UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Biznesplan będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą rozpocząć działalność oferującą usługi wulkanizacyjne.  Ze względu na obszerność biznesplanu, będzie on umożliwiał przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletny biznesplan do Urzędu Pracy w Chorzowie.

Wniosek został stworzony na potrzeby otwarcia warsztatu wulkanizacyjnego zajmującego się wszelkimi aspektami związanymi z układem podwozia w samochodach. Planowana działalność będzie oferowała obsługę, wymianę i naprawę ogumienia, wyważenie kół, wymianę ogumienia sezonową, a z czasem badanie zbieżności kół, wymiana tarcz hamulcowych i inne usługi związane z podwoziem pojazdu.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (18 stron, około  5200 wyrazów)

Dokumenty zawierają:

1.WNIOSEK

 • Dane osobowe wnioskodawcy
 • Opis przedsięwzięcia
 • Potencjalni odbiorcy planowanej działalności gospodarczej
 • Potencjalni przyszli dostawcy – miejsca i źródła zaopatrzenia
 • Analiza rynku, na którym firma zamierza działać
 • Atuty firmy
 • Opis działań marketingowych
 • Działania już podjęte na rzecz planowanej działalności
 • Uwagi i informacje dodatkowe
 • Analiza swot
 • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 • Szczegołowa specyfikacja wydatków do poniesienia w  ramach dofinansowania, przeznaczanych na zakup towarów i usług
 • Uzasadnienie wydatków w ramach wnioskowanych środków ujętych w szczegółowej specyfikacji wydatków do poniesienia w  ramach dofinansowania, przeznaczanych na zakup towarów i usług
 • Przewidywane koszty  i  dochody prowadzenia  działalności  gospodarczej

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: CHORZÓW
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (18 stron, około  5200 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360