Biznesplan Mobilna myjnia parowa

49,00148,00

MOBILNA MYJNIA PAROWA 
PKD GŁÓWNE:
45.20.Z – Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
POBOCZNE: 45.40.Z, 33.12.Z, 96.01.Z, 81.22.Z, 81.29.Z

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan Mobilna myjnia parowa – czy takie usługi się opłacają?

 

Zastanawiasz się, jak otworzyć biznes w usługach? Szukasz informacji, czy mobilna myjnia parowa się opłaca? Nie musisz się już obawiać, że masz za małe doświadczenie albo nie będziesz w stanie się odpowiednio przygotować. Opracowany przez doświadczonych specjalistów pod kątem tej właśnie usługi biznesplan pomoże Ci odnieść sukces na rynku. Poznaj nasz produkt – Biznesplan Mobilna myjnia parowa.

 

Mobilna myjnia parowa – czy warto?

 

Na szczęście nie jesteś pierwszą osobą, która chce rozpocząć opartą o takie usługi działalność gospodarczą.Mobilna myjnia parowa to ciekawe, innowacyjne rozwiązanie, które coraz częściej spotykamy na ulicach polskich miast. Prezentowany pakiet zawiera najważniejsze informacje na temat tej nowoczesnej usługi. Jak zarobić na tego rodzaju myjni? Oczywiście naszym pierwszym krokiem powinien być dokładny kosztorys mobilnej myjni parowej. Założona dzięki przygotowanemu z pomocą prezentowanego pakietu mobilna myjnia parowa ma wielokrotnie większe szanse na sukces rynkowy. Będzie się opierać nie tylko na naszej intuicji i wyczuciu, lecz także przemyśleniach i doświadczeniu osób znakomicie znających tę konkretną branżę i jej wymagania. Jeśli chcemy stworzyć solidne fundamenty pod naszą mobilną myjnię parową, plan to najważniejsze stojące przed nami zadanie.

 

Mobilna myjnia parowa – Twój zaufany doradca

 

Oferowany biznesplan zawiera dokładne, podane w przystępnej formie informacje na temat tego, jak rozpocząć działalność w usługach i jak otworzyć mobilną myjnię parową. Znajdziemy tam też jednak znacznie więcej, chociażby informacje na temat tego, jakie jest niezbędne wyposażenie mobilnej myjni parowej, które powinniśmy oczywiście uwzględnić, sporządzając nasz plan biznesowy myjni parowej. Dowiemy się też, czy i jakie dokumenty mobilnej myjni parowej mogą pomóc nie tylko przy samym rozpoczęciu działalności, lecz także przy uzyskaniu wsparcia finansowego. Poznamy konkretne ryzyka, jakie stoją przed naszą firmą. Dzięki dokładnej, uwzględniającej długoterminową perspektywę analizie mobilna myjnia parowa, którą założymy, będzie mogła zdobyć stabilną pozycję na rynku i przynosić nam stałe dochody.

MOBILNA MYJNIA PAROWA

 

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI MOBILNEJ MYJNI PAROWEJ ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi mobilnej myjni parowej. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Będzinie.

Działalność będzie polegała na prowadzeniu mobilnej myjni parowej. W głównej mierze będą świadczone usługi mobilnej myjni samochodowej i autodetailingu. W ofercie będą między innymi: usługi dotyczące mycia następujących typów pojazdów: samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników mycia naczep i cystern. W ofercie znajdzie się również usługa mycia silosów po materiałach sypkich. Będą świadczone również następujące usługi: Pranie tapicerek samochodów, pranie dywanów, mycie kostki brukowej a także ogrodzeń, fontann, pomników i nagrobków a przede wszystkim czyszczenie elewacji budynków. Myjnia parowa znajdzie też swoje zastosowanie w przemyśle gastronomicznym czyli usuwanie różnego rodzaju substancji tłustych oraz dezynfekcja urządzeń, które w pewnym stopniu mają wpływ na jakość jedzenia.

 

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (26 stron, ok   6600 wyrazów)

 

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • dane wnioskodawcy
 • opis projektowanego przedsięwzięcia
 • krótkie uzasadnienie wyboru branży (rodzaju planowej działalności gospodarczej)
 • zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczej
 • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej
 • planowane zatrudnienie pracowników w okresie pierwszych 2 lat prowadzenia działalności gospodarczej, w tym rodzaje stanowisk pracy, liczba pracowników i rodzaj umowy
 • charakterystyka potencjalnych klientów (odbiorców produktów, towarów lub usług), główne grupy klientów, uzasadnienie popytu
 • opis konkurencji
 • plan działań marketingowych
 • analiza mocnych i słabych stron oraz analiza szans i zagrożeń planowanego przedsięwzięcia (analiza swot)
 • proponowana forma zabezpieczenia zwrotu dofinansowania
 • załącznik 1. kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej, oraz źródła ich finansowania
 • załącznik 2. szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania
 • załącznik 3. uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków wykazanych w załączniku nr 2 do niniejszego wniosku o dofinansowanie
 • załącznik 4. przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej (w skali pierwszego i drugiego roku prowadzenia działalności gospodarczej)
 • oświadczenia wnioskodawcy

 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: BĘDZIN
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (26 stron, ok   6600 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360