Biznesplan Serwis ruchu pomp i silników elektrycznych

49,0089,00

SERWIS RUCHU POMP I SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH
PKD GŁÓWNE:
33.12.Z – Działalność gospodarcza usługowa. Naprawa i konserwacja maszyn.

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Jak sporządzić dobry biznesplan serwisu ruchu pomp i silników elektrycznych?

 

Konserwacja maszyn i urządzeń, a w tym serwis ruchu pomp i silników elektrycznych może stanowić naprawdę dochodowy biznes. Świadczenie usług na wysokim poziomie w tej dziedzinie, może skutkować tylko jednym – kolejkami klientów, czekających na realizację usługi. Jak otworzyć usługi techniczne i serwisowe? Najważniejsze jest opracowanie dobrego biznesplanu serwisu ruchu pomp i silników elektrycznych. Na opracowanie takiego plany trzeba poświęcić naprawdę sporo uwagi i czasu. Konieczne jest dokładne zapoznanie z rynkiem konkurencji czy opracowanie szczegółowych analiz finansowych. Tylko dobrze przygotowana dokumentacja umożliwia aplikowanie o dotację. Poznaj nasz produkt – Biznesplan Serwis ruchu pomp i silników elektrycznych.

 

Doradzamy, jak otworzyć serwis ruchu pomp i silników elektrycznych

 

Wielu fachowców zastanawia się, jakie opracowania będą im potrzebne przy opracowywaniu biznesplanu serwisu ruchu pomp i silników elektrycznych. Dokumenty, jakich wymagają Powiatowe Urzędy Pracy przy ubieganiu się o dotację to między innymi przygotowana szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania, określenie potencjalnych odbiorców czy dokładna analiza SWOT (określenie mocnych i słabych stron własnej działalności gospodarczej, jej szans na powodzenie i ewentualnych zagrożeń). Dokumenty składane w Urzędzie muszą być pozbawione błędów merytorycznych – pomocne w tym jest korzystanie z gotowych opracowań.

 

„Biznesplan Serwis ruchu pomp i silników elektrycznych” pomocą dla przedsiębiorców

 

Nasz gotowy zestaw dokumentów jest niezwykle pomocny dla przedsiębiorców, przy opracowywaniu wniosku o dotację. Wzorując się na gotowych opracowaniach przygotowanych pod kątem serwisu ruchu pomp i silników elektrycznych, masz pewność, że wiele elementów wykorzystasz na własny użytek. Jest to niezwykle proste, ponieważ wszystkie pliki w zestawie mają formę edytowalną i skorzystasz z nich za pomocą najbardziej popularnych programów. Dzięki temu wystrzegasz się błędów i własne dokumenty opracujesz dużo szybciej.

SERWIS RUCHU POMP I SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH

 

JEŻELI PLANUJESZ PROWADZIĆ SERWIS POMP I SILNIKÓW, TEN BIZNESPLAN UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

 

Biznesplan będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą rozpocząć działalność oferującą usługi serwisu utrzymania ruchu pomp i silników.  Ze względu na obszerność biznesplanu, będzie on umożliwiał przygotowanie własnych dokumentów.

 

Oferujemy kompletny biznesplan do Urzędu Pracy w Łowiczu.

Wniosek został stworzony na potrzeby otwarcia działalności świadczącej usługi serwisu specjalizującego się w utrzymaniu ruchu pomp i silników elektrycznych. Będzie to głównie: Serwis / utrzymanie ruchu pomp oraz silników elektrycznych. W tym przeglądy pomp z pomiarami i wyznaczanie urządzeń do naprawy, Diagnostyka pomp i silników, test podzespołów, ogólna diagnostyka, wymiana uszkodzonych podzespołów.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (25 stron, około  6300 wyrazów)

Dokumenty zawierają:

1.WNIOSEK

 • Informacje o wnioskodawcy
 • Przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej
 • Opis planowanego przedsięwzięcia
 • Szczegółowy opis planowanego przedsięwzięcia
 • Cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej
 • Konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru
 • Planowany kierunek rozwoju firmy
 • Analiza rynku, na którym firma zamierza działać
 • Atuty przedsięwzięcia
 • Analiza rynku konkurencji
 • Opis działań marketingowych
 • Potencjalni dostawcy
 • Potencjalni odbiorcy
 • Analiza swot
 • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej i Źródła finansowania
 • Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania.
 • Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej analiza finansowa przychodów i kosztów  działalności

 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: ŁOWICZ
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (25 stron, około  6300 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360