Biznesplan Druk 3D

49,0089,00

DRUK 3D
PKD GŁÓWNE:
74.10.Z – Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania

Wyczyść

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Przyszłościowy biznes – drukarnia 3D

 

Druk 3D jest obecnie bardzo modny. Coraz częściej słyszy się też o jego wspaniałych możliwościach. Zastanawianie się nad tym, czy drukarnia 3D się opłaca, jest praktycznie zbędne, ponieważ jest to pomysł na niezwykle dochodowy biznes. Oczywiście są do tego potrzebne specjalistyczne umiejętności, ale jeśli je posiadasz, to powinieneś rozważyć założenie własnego biznesu. Jak otworzyć drukarnię 3D? Warto skorzystać z możliwości, jakie stoją przed nowymi przedsiębiorcami i ubiegać się o dotację. Taka pomoc finansowa oferowana jest przez Powiatowe Urzędy Pracy. Poznaj nasz produkt – Biznesplan Drukarnia 3D

 

Biznesplan druku 3D otwiera drogę do dotacji

 

Skorzystanie z urzędowych dotacji możliwe jest, gdy wszystkie wymagane dokumenty są opracowane poprawnie i spełniają wszelkie wymogi formalne. Z dbałością o każdy szczegół został przygotowany nasz zestaw „Biznesplan Druk 3D”, który może stanowić spore wsparcie dla przedsiębiorców. Co zyskasz, decydując się na skorzystanie z tego opracowania? Przede wszystkim, wzorując się na gotowych dokumentach, z łatwością będziesz w stanie opracować swoje. Dodatkowym atutem jest edytowalność plików, więc wszystkie potrzebne Ci elementy będziesz mógł po prostu skopiować. Nie musisz martwić się również o poprawność merytoryczną – to zadanie również wzięliśmy na siebie – dokumentacja jest pozbawiona błędów.

 

Druk 3D – dokumenty potrzebne przedsiębiorcy

 

W zestawie gotowych opracowań znajdziesz między innymi takie dokumenty jak uzasadnienie wyboru rodzaju działalności gospodarczej, określenie głównej konkurencji, analizę finansową czy charakterystykę stosunków wnioskodawcy z bankami, instytucjami finansowymi i budżetem państwa. Samodzielne przygotowanie tego typu dokumentacji przynosi przedsiębiorcom sporo problemów, a także wymaga od nich nakładów czasu i pracy. Skorzystanie z naszego opracowania wszystkie te zadania znacznie ułatwi i przyspieszy, a Twoje szanse na uzyskanie dotacji znacząco wzrosną. Dzięki pomocy finansowej będziesz mógł między innymi zakupić niezbędne wyposażenie drukarni 3D, a to naprawdę wielka pomoc na start.

 

Biznesplan DRUK 3D

 

JEŻELI PLANUJESZ ZAJMOWAĆ SIĘ DRUKIEM 3D, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi 3D. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Gliwicach.

Planowana działalność będzie polegała na tworzeniu druku 3D – wykonywaniu prototypów i małych serii na zamówienie. Główne obszary działalności to druk 3D, wykonywanie prototypów i małych serii na zamówienie. Będą wykonywane druki na bazie projektów dostarczanych przez klientów oraz projekty prostych detali na zamówienie klienta. Działalność będzie prowadzona w domu a usługi będą wykonywane zdalnie. Oferta będzie prezentowana przede wszystkim na portalach sprzedażowych oraz portalach ogłoszeniowych. Gotowe projekty klienci będą mogli odebrać osobiście lub będą one wysyłane do klientów za pomocą kuriera.

Zobacz także: Biznesplan Serwis maszyn drukarskich

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (13 stron, ok   3700 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 • WNIOSEK:
 • dane wnioskodawcy
 • krótkie uzasadnienie ubiegania się o środki na podjęcie w/w działalności gospodarczej
 • umiejętności przydatne do prowadzenia własnej firmy /np. umiejętności praktyczne itp.
 • krótki opis planowanej działalności
 • krótkie uzasadnienie wyboru rodzaju działalności gospodarczej
 • czy będzie pan (i) zatrudniał (a) pracowników
 • dostawcy
 • odbiorcy
 • zakres przeprowadzonego  badania
 • główni konkurenci  na  rynku
 • czy istnieje  możliwość  przewagi  pani (a) nad  konkurencją?  czy istnieją trudne do pokonania zagrożenia?
 • czy zamierza pan/i  reklamować  swoją  działalność? jeśli  tak  –  w  jakiej  formie?
 • analiza finansowa
 • szczegółowa specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności
 • charakterystyka stosunków wnioskodawcy z bankami, instytucjami finansowymi i budżetem państwa

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan Serwis komputerowy i GSM 

MIASTO: GLIWICE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (13 stron, ok   3700 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360