Biznesplan Wynajem samochodów osobowych

49,0089,00

WYNAJEM SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
PKD GŁÓWNE:
77.11.Z – Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan Wynajem samochodów osobowych – postaw na sprawdzone rozwiązania

Marzysz o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, ale nie wiesz, na jaką branżę postawić? Mamy dla Ciebie podpowiedź. Wynajem samochodów osobowych będzie strzałem w dziesiątkę. Choć w dzisiejszych czasach większość osób posiada własne auta, obserwuje się duży popyt na usługi typu wynajem samochodów. Czym jest to spowodowane? Jest to w głównej mierze związane z podróżowaniem. Większość osób korzysta obecnie z takich środków transportu jak samolot czy pociąg, a po dojechaniu na miejsce, decyduje się wynająć samochód, który będzie im służył podczas codziennych wycieczek. Zobacz nasz produkt – Biznesplan wynajem samochodów osobowych.

 

Jak rozpocząć działalność wypożyczalnia samochodów?

Zastanawiasz się, jak otworzyć biznes: wynajem samochodów osobowych? A może nie wiesz, od czego zacząć? Odpowiedź jest prosta – plan biznesowy to coś, na czym musisz się skupić w pierwszej kolejności. Bez tego nie będziesz mógł liczyć na dofinansowanie, a także nie będziesz w stanie efektywnie zarządzać swoją firmą. Biznesplan wynajem samochodów osobowych, który znajdziesz w naszej ofercie, to rzetelnie sporządzona dokumentacja, która zawiera wszystko to, czego potrzebujesz. Przygotowanie ważnych dokumentów na własną rękę, może być trudnym zadaniem, zwłaszcza dla osoby niedoświadczonej, a więc warto skorzystać z gotowych, a przede wszystkim sprawdzonych rozwiązań.

 

Wypożyczalnia biznesplan odpowiedzią na najważniejsze pytania

Biznesplan to nieodłączny element każdej firmy. Jest to zestaw dokumentów, który jest niezbędny podczas rejestracji własnego biznesu, lecz nie tylko wtedy się przydaje. Można po niego sięgać w dowolnym momencie prowadzenia działalności. Znajdziesz w nim odpowiedzi na najważniejsze pytania oraz sposoby rozwiązania różnego rodzaju problemów. Otwierając wypożyczalnię – biznesplan na pewno ułatwi Ci to zadanie. Nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty. Oferujemy profesjonalną i kompletną dokumentację, zawierającą takie informacje jak m.in. charakterystyka działalności, analiza finansowa, opis rynku i klientów, a także wiele innych bardzo ważnych podpunktów.

 

Biznesplan wynajem samochodów osobowych

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI WYPOŻYCZALNI SAMOCHODÓW ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną wypożyczalnie samochodów osobowych na zasadzie franczyzy. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do programu „pierwszy biznes – wsparcie w starcie II” do urzędu pracy w Czechowicach-Dziedzicach.

Działalność będzie polegała na świadczeniu usług wynajmu samochodów osobowych. Wypożyczalnia będzie prowadzona na terenie mocno zaludnionym i zurbanizowanym. Usługi będą świadczone na obszarze miasta Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Pszczyna. Działalność będzie prowadzona w oparciu o franczyzę marki „Carforyou” – jest to sprawdzony koncept który posiada kilkanaście oddziałów na terenie kraju. Car for you swoim oferuje szerokie wsparcie biznesowe. Począwszy od pomocy w sfinansowaniu ich własnego oddziału aż po obsługę klienta, zarówno w sferze sprzedażowej jak i posprzedażowej.W związku z tym obowiązki Franczyzobiorców ograniczają się do obsługi klienta i floty – O zapewnienie klienta dba Car For You. Działalność będzie polegała na wypożyczaniu samochodów osobowych klasy budżetowej. Klient ma możliwość zapoznania się z ofertą tj. z samochodami które stoją na parkingu, jednocześnie może on sprawdzić rodzaj floty i dostępność samochodów na stronie internetowej. Usługa wypożyczenia będzie odbywała się w tym samym dniu. Będzie to wynajem krótkoterminowy, zwykle będzie to okres od kilku dni do kilku tygodni.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (19 stron, ok   5 600 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • dane wnioskodawcy
 • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej
 • opis przedsięwzięcia
 • opis produktu/usługi
 • charakterystyka rynku
 • klienci
 • wskazanie głównych konkurentów na rynku, wskazanie ich mocnych i słabych stron (np. cena, jakość, lokalizacja).
 • opis działań marketingowych
 • opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej – planowane przychody i koszty
 • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan Usługi Spawalnicze 

MIASTO: CZECHOWICE-DZIEDZICE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  program „pierwszy biznes – wsparcie w starcie II” do urzędu pracy w Czechowicach-Dziedzicach.
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (19 stron, ok   5 600 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360