Biznesplan Barber

55,00148,00

BARBER
PKD GŁÓWNE:
96.02.Z – Fryzjerstwo i kosmetyka

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

SKU: 293 Kategoria: Tagi: ,

Biznesplan Barber – jak rozpocząć działalność w branży beauty?

Sektor usług w Polsce ciągle się rozwija. Jeśli pragniesz brać w tym udział i stworzyć punkt usługowy, który będzie doskonale prosperował – być może biznesplan dla salonu barberskiego jest propozycją dla Ciebie. Pozwoli Ci on na pozyskanie środków, które będą konieczne do prowadzenia działalności.

 

Biznesplan barber – czy warto inwestować w ten rynek?

Rozpoczęcie działalności w ramach salonu barberskiego nie jest proste. Główną barierą są ogromne koszty na samym starcie. By móc sprostać wymaganiom rynku, trzeba pozyskać więc odpowiednie środki. Nie każdy dysponuje takim zasobem pieniędzy, by od razu, bez przeszkód otworzyć salon barberski. Biznesplan i pozyskanie środków finansowych od Powiatowego Urzędu Pracy w tym przypadku może być przełomem. Jeśli zaprezentujesz się z dobrej strony, dostarczysz merytoryczne, kompletne i przejrzyste dokumenty, istnieje ogromna szansa, że dofinansowanie trafi do Ciebie. W biznesplanie dla salonu barberskiego zawarte są informacje na temat kosztów, analiza SWOT, kosztorys, analiza konkurencji, opis działań marketingowych i inne ważne dla organu wydającego dotację dane. Poza tym znajduje się w nim odpowiednio przygotowany wniosek. Jeśli pragniesz otworzyć barber shop, który będzie oferował strzyżenie brody nożyczkami lub brzytwą, strzyżenie i golenie głowy, farbowanie brody, a także tuszowanie siwych włosów – z naszymi dokumentami stanie się to zdecydowanie prostsze.

 

Jak otworzyć barber shop? Wyposażenie, analiza, PKD

Działalność typu barber shop jest coraz popularniejsza. Jeśli chodzi o wpis do PKD – będzie to numer 96.02.Z – Fryzjerstwo i kosmetyka. By móc prowadzić działalność w tym obszarze, należy wyposażyć się w adekwatny wpis do rejestru przedsiębiorców. Do rzeczywistego otwarcia salonu, niezbędne jest uzyskanie wystarczających środków, wynajęcie odpowiedniego pomieszczenia i zaopatrzenie się w sprzęt.

 

Czy barber shop się opłaca?

Rynek usługowy w Polsce ciągle rośnie, a zainteresowanie mężczyzn usługami tego typu utrzymuje się na wysokim poziomie – to bardzo perspektywiczna branża.

 

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Katowicach.

Planowana działalność będzie polegała na prowadzeniu salonu pielęgnacji dla mężczyzn- Barber shopu. W ofercie znajdzie sie szeroki zakres podstawowych usług barberskich takich jak strzyżenie brody nożyczkami, strzyżenie brody brzytwą, strzyżenie włosów, pełne golenie głowy, farbowanie brody, tuszowanie siwych włosów. Działalność będzie prowadzona w wynajętym lokalu. . Salon będzie otwarty 6 dni w tygodniu w godzinach 8.00 – 18.00 (poniedziałek-piątek) oraz 9.00-14.00 (soboty), będzie również istniała możliwość przyjmowania klientów poza standardowymi godzinami pracy po wcześniejszym umówieniu, klienci będą umawiali się poprzez telefon lub email.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (21 stron, ok   6400 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

  • WNIOSEK:
  • informacje o wnioskodawcy
  • dane dotyczące planowanej działalności
  • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej i rynku konkurencji
  • szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia
  • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej
  • analiza rynku, na którym firma zamierza działać, konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru oraz analiza rynku konkurencji
  • planowany kierunek rozwoju firmy
  • opis działań marketingowych
  • potencjalni dostawcy
  • potencjalni odbiorcy
  • analiza swot
  • analiza potencjalnych ryzyk, które mogą przyczynić się do upadku planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej – analiza finansowa przychodów i kosztów działalności
  • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych (dofinansowania) z pup

 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan Mobilny fryzjer

MIASTO: KATOWICE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (21 stron, ok   6400 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360