Biznesplan filmowanie i produkcja video

49,0089,00

FILMOWANIE / PRODUKCJA FILMÓW
PKD GŁÓWNE:
59.11.Z – Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Filmowanie i produkcja video – plan biznesowy dla usług w branży filmowej

Pasjonuje Cię filmowanie i produkcja video? Chcesz otworzyć własną firmę świadczącą usługi filmowe? Działalność gospodarcza to coś, nad czym zastanawiasz się już od dawna, ale do tej pory nie miałeś odwagi, by zaryzykować? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Biznesplan filmowanie i produkcja video to praktyczna pomoc na każdym etapie pozyskiwania funduszy i rozpoczynania pracy nad własnym biznesem.

 

Usługi filmowe – jak zarobić na uwiecznianiu wspomnień?

 

Chcąc otworzyć działalność gospodarczą świadczącą usługi filmowe, musisz być przygotowany na koszty, jakie musisz ponieść na profesjonalne wyposażenie. Filmowanie i produkcja video to wymagająca branża, niezbędny jest w niej najlepszy sprzęt, wysokiej jakości oświetlenie, specjalistyczne programy do montażu i komputer. Wszystko to wymaga dużych nakładów pieniężnych, którymi na początku prowadzenia firmy zapewne nie dysponujesz. Rozwiązaniem tego problemu może być pozyskanie dotacji z Powiatowego Urzędu Pracy. Dzięki takiemu wsparciu finansowemu rozkręcanie własnego biznesu przyjdzie Ci znacznie łatwiej! Aby móc uzyskać dofinansowanie z PUP potrzebujesz dobrego biznesplanu, uwzględniającego charakterystykę rynku, analizę SWOT, opis planowanej działalności i kierunku rozwoju, a także kosztorys. Filmowanie i produkcja video może przerodzić się z pasji w dobrze prosperujący biznes. Korzystając z fachowego biznesplanu, zyskujesz nie tylko pomoc finansową, ale także praktyczne i merytoryczne wskazówki dotyczące budowania własnej firmy.

 

Biznesplan Filmowanie i produkcja video – plan dla Twojej firmy

 

Zastanawiasz się, czy filmowanie i produkcja video się opłaca, jak otworzyć usługi filmowe albo czy poradzisz sobie z prowadzeniem własnego biznesu? Z przygotowanym przez nas biznesplanem otrzymasz niezbędną do rozwijania firmy wiedzę. Poznasz rynek związany z interesującą Cię branżą, dowiesz się, jakie działania marketingowe możesz podjąć oraz stworzysz plan finansowy dla swojego przedsięwzięcia. Skorzystaj z naszej oferty i uczyń z filmowania swój sposób na życie!

Nie wiesz jak napisać biznesplan firmy zajmującej się filmowaniem i produkcją filmów wideo?

 

Nie przejmuj się  –  mamy dla Ciebie gotowy wzór biznesplanu do wypełnienia i złożenia w urzędzie pracy.

Biznesplan firmy zajmującej się filmowaniem i produkcją filmów wideo, jak go napisać i od czego zacząć?

 

ZAJMUJESZ SIĘ FILMOWANIEM I PRODUKCJĄ FILMÓW REKLAMOWYCH?

OFEROWANE PRZEZ NAS DOKUMENTY POZWOLĄ CI PRZYGOTOWAĆ WŁASNY WNIOSEK O DOTACJĘ I BIZNESPLAN DLA DZIAŁALNOŚCI ZWIĄZANEJ Z PRODUKCJĄ FILMÓW.

Wniosek ten jest świetnym wzorcem dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną działalność w branży produkcji filmów reklamowych i uzyskać na ten cel dofinansowanie. Ze względu na obszerność oferowanego wniosku, stanowi on świetną bazę która umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów do każdego urzędu pracy.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Katowicach.

Dokumenty pozwoliły osobie aplikującej na otrzymanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości 24000,00 zł.

Przedmiotem opisywanej w wniosku działalności jest świadczenie usług związanych z produkcją filmów wideo na zlecenie klienta, będzie to niewielka agencja filmowa. Działalność prowadzona będzie w wynajętym lokalu o powierzchni 20 m2 w Katowicach. Firma będzie  stanowiła  jednoosobową działalność gospodarczą. Usługi będą świadczone u klienta lub w wybranym plenerze, w siedzibie firmy będzie odbywał się jedynie montaż, postprodukcja, spotkania z partnerami biznesowymi i klientami. W ofercie znajdzie się szeroki zakres usług związanych z produkcją i obróbką materiałów wideo: krótkie spoty reklamowe – głównie emitowane w internecie, prezentacje, teledyski, filmy korporacyjne, ewentualnie filmowanie wesel, wyjazdów. Wchodzi w to również montaż, korekta i obróbka gotowych materiałów klienta. Dodatkowym pomysłem jest współpraca przez internet z klientami zagranicznymi.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– wniosek do urzędu pracy (19 stron, około 6100 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in. następujące elementy:

 1. WNIOSEK
 • informacje o wnioskodawcy,
 • przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej
 • dane dotyczące planowanej działalności,
 • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej i rynku konkurencji,
 • szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia,
 • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej,
 • analiza rynku, na którym firma zamierza działać oraz konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru,
 • planowany kierunek rozwoju firmy,
 • analiza rynku konkurencji,
 • opis działań marketingowych,
 • potencjalni dostawcy,
 • potencjalni odbiorcy,
 • analiza swot,
 • analiza potencjalnych ryzyk, które mogą przyczynić się do upadku,
 • opis planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych,
 • plan finansowy projektowanej działalności gospodarczej – planowany całkowity koszt przedsięwzięcia,
 • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej – analiza finansowa przychodów i kosztów działalności.

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

 

MIASTO:KATOWICE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK DO URZĘDU PRACY, TABELA ZESTAWIEŃ FINANSOWYCH

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360