Biznesplan Mobilny serwis klimatyzacji

49,0089,00

MOBILNY SERWIS KLIMATYZACJI
PKD GŁÓWNE:
43.22.Z – Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Skuteczny biznesplan mobilnego serwisu klimatyzacji

 

Upalne lata przyczyniły się do tego, że nie tylko w biurach, urzędach i sklepach spotykamy się z klimatyzacją. Coraz częściej w ten sposób ochładza się mieszkania prywatne. Dużym zainteresowaniem cieszą się także usługi konserwacji maszyn i urządzeń. Z tego powodu odpowiedź na pytanie, czy mobilny serwis klimatyzacji się opłaca, jest oczywista. Aby rozwój własnej działalności był łatwiejszy i szybszy, warto skorzystać z możliwości, jakie dają nowym przedsiębiorcom Powiatowe Urzędy Pracy. Skorzystać mogą oni z dotacji na start, która może pokryć koszty wyposażenia mobilnego serwisu klimatyzacji czy inne niezbędne akcesoria.

 

Biznesplan mobilnego serwisu klimatyzacji – co powinien zawierać?

 

Urzędy przedstawiają dokładne wytyczne, których należy przestrzegać, aby mieć możliwość skorzystania z dotacji. W biznesplanie powinny znaleźć się między innymi takie opracowania jak podjęte działania na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej, analiza rynku dostawców czy kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej. Konieczne zwykle jest także określenie przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia przedsiębiorstwa czy określenie atutów firmy. Samodzielna praca nad tego typu opracowaniami może przerastać młodych przedsiębiorców. Mogą oni jednak skorzystać z fachowej pomocy.

 

Jak otworzyć mobilny serwis klimatyzacji i aplikować o dotację?

 

Otwierając mobilny serwis klimatyzacji, możesz sięgnąć po dotację. Aby do tego doszło, wszystkie składane dokumenty w Urzędzie muszą być uzupełnione z najwyższą starannością. Najlepiej jest skorzystać ze wzorów takich dokumentów. Nasze opracowanie „Biznesplan Mobilny serwis klimatyzacji” jest sprawdzonym rozwiązaniem dla nowych przedsiębiorców. Dokumenty te przeszły pozytywnie proces ubiegania się o dotację dla serwisu klimatyzacji, dlatego może stanowić dla Ciebie wzór, przy opracowywaniu własnego wniosku. Mobilny serwis klimatyzacji oraz usługi konserwacji maszyn i urządzeń może być w ten sposób jeszcze bardziej dochodowym biznesem.

 

MOBILNY SERWIS KLIMATYZACJI

 

JEŻELI PLANUJESZ PROWADZIĆ FIRMĘ OFERUJĄCĄ MOBILNY SERWIS KLIMATYZACJI, TEN BIZNESPLAN UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

 

Biznesplan będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą rozpocząć działalność oferującą serwis mobilny urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz systemów wentylacji. Ze względu na obszerność biznesplanu, będzie on umożliwiał przygotowanie własnych dokumentów.

 

Oferujemy kompletny biznesplan do Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich.

Wniosek został stworzony dla otwarcia działalności usługowej. Będzie to serwis mobilny specjalizujący się w urządzeniach chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz systemach wentylacji. Będzie to głównie: profesjonalny montaż, serwis oraz doradztwo. Świadczenie usług będzie odbywało się z dojazdem do klienta.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (25 stron, około  6 100 wyrazów)

Dokumenty zawierają:

1.WNIOSEK

 • Dane wnioskodawcy
 • Opis przedsięwzięcia
 • Opis produktu lub usługi
 • Podjęte działania na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej
 • Szanse i zagrożenia, które mogą wpłynąć na powodzenie planowanego przedsięwzięcia
 • Organizacja przedsięwzięcia
 • Miejsce i źródła zaopatrzenia – analiza rynków dostawców
 • Analiza otoczenia na którym firma zamierza działać
 • Konkurenci
 • Proponowane sposoby wejścia na rynek
 • Atuty firmy
 • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej
 • Oraz źródła ich finansowania
 • Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej

 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: PIEKARY ŚLĄSKIE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (25 stron, około  6 100 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360