Biznesplan Praktyka położnicza

49,0089,00

PRAKTYKA POŁOŻNICZA
PKD GŁÓWNE:
86.90.C – Praktyka pielęgniarek i położnych

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Własna praktyka położnicza – jak otworzyć biznes w medycynie?

 

Praktyka położnicza jest cenną pomocą dla każdej kobiety w ciąży. Przyszłe mamy mogą przygotować się do porodu, dowiedzieć się, jak zachowywać się na początku swojego macierzyństwa, a także zebrać wiadomości na temat prawidłowego sposobu żywienia. Tak kompleksowe usługi sprawiają, że potencjalne grono klientów może być naprawdę duże. Dlatego warto się zastanowić, czy praktyka położnicza się opłaca. Jeżeli uważasz, że to dobry pomysł, możesz postanowić założyć właśnie takie przedsiębiorstwo. Poznaj nasz produkt – Biznesplan Praktyka Położnicza

 

Biznesplan praktyka położnicza – czy warto?

 

Na początku działalności przyda się dobry biznesplan praktyka położnicza. Nasz komplet wniosków wpisuje się w te standardy. Pakiet dokumentów został opracowany przez grupę doświadczonych specjalistów, których wiedza przekłada się na rezultaty – kilkaset pozytywnie rozpatrzonych wniosków. Dokumenty biznesu praktyki położniczej zawierają takie informacje jak: dane wnioskodawcy, warunki pożyczki i jej zabezpieczenia, opis planowanego przedsięwzięcia, plan marketingowy, charakterystykę konkurencji i rynku oraz prognozę przychodów z planowanej informacji. Całość jest uzupełniona o bardziej szczegółowe wiadomości, dotyczące sprawozdań finansowych oraz oświadczeń.

 

Tak skrupulatnie opracowane dokumenty przedstawią Cię jako wiarygodnego przedsiębiorcę. To ważna kwestia w przydzielaniu dotacji. Wnioski są także spisane w taki sposób, abyś nie musiał się martwić ustawodawstwem i skomplikowanymi formalnościami, które potrafią w skuteczny sposób utrudnić założenie firmy.

 

Czy praktyka położnicza się opłaca?

 

Odpowiedź na to pytanie również znajdziesz w naszym pakiecie. Kosztorys praktyki położniczej uwzględnia przewidywane wydatki i przychód, który będziesz mógł uzyskać w trakcie prowadzenia działalności. Analiza praktyki położniczej obejmuje również spis potrzebnych środków oraz wszelkich procedur. To wszystko pozwoli Ci się także dowiedzieć, jak otworzyć biznes w medycynie. Nasz biznesplan to nie tylko pomoc w uzyskiwaniu dotacji, lecz także zestaw wiadomości, który pomoże Ci dowiedzieć się, czy praktyka położnicza się opłaca.

Biznesplan PRAKTYKA POŁOŻNICZA

 

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI POŁOŻNEJ ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własny mobilny gabinet położniczy. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do programu „ROZPOCZNIJ DZIAŁALNOŚĆ – POŻYCZYMY CI SUKCESU”  do Urzędu Pracy w Bielsku-Białej.

Działalność będzie prowadzona w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Będzie to działalność prywatnej praktyki położniczej. Działalność praktyki będzie polegać na przyjmowaniu i obsłudze pacjentów przede wszystkim będących w ciąży. Misją gabinetu będzie szeroko pojęta profilaktyka zdrowotna. Gabinet mobilny będzie funkcjonował od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00. Świadczenie usług będzie odbywało się tylko u klienta. Wszystkie usługi będą skierowane do odbiorców indywidualnych. Działalność swoim zakresem będzie obejmowała: edukacja przedporodową, wizyty patronażowe, porady przedkoncepcyjne, nauka samokontroli piersi,sprawowanie opieki nad matką i noworodkiem oraz monitorowanie przebiegu okresu poporodowego, profilaktyka chorób kobiecych i patologii położniczych, badanie noworodków i opieka nad nimi.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (5 stron, ok   1 500 wyrazów)

– Biznesplan (10 stron, ok 3 400 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • Informacje o wnioskodawcy
 • Informacje o warunkach pożyczki i jej zabezpieczeniach
 • Proponowane zabezpieczenia spłaty pożyczki
 1. BIZNESPLAN
 • dane wnioskodawcy
 • opis planowanego przedsięwzięcia
 • ROZPOCZNIJ DZIAŁALNOŚĆ – POŻYCZYMY CI SUKCESU
 • opis produktu / usługi oraz konkurencji/ dystrybucja i promocja
 • główni, potencjalni odbiorcy produktu lub usług
 • charakterystyka konkurencji
 • charakterystyka rynku
 • analiza swot
 • prognoza przychodów z planowanej działalności
 • uproszczone sprawozdanie finansowe i analiza przewidywanych efektów ekonomicznych planowanego przedsięwzięcia na okres 3 lat

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: BIELSKO-BIAŁA
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: Do programu „ROZPOCZNIJ DZIAŁALNOŚĆ – POŻYCZYMY CI SUKCESU”  do Urzędu Pracy w Bielsku-Białej.
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (5 stron, ok   1 500 wyrazów) oraz Biznesplan (10 stron, ok 3 400 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360