Biznesplan Szycie i projektowanie artykułów dla dzieci

49,0089,00

SZYCIE I PROJEKTOWANIE ARTYKUŁÓW DLA DZIECI
PKD GŁÓWNE:
13.92.Z – Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

SKU: 144 Kategoria: Tagi: ,

Biznesplan szycie i projektowanie artykułów dla dzieci – rozwiń skrzydła w branży produkcyjnej

 

Jeżeli jesteś osobą, która zastanawia się jak założyć działalność w produkcji artykułów dla dzieci, możesz skorzystać z gotowego biznesplanu. Zawarliśmy w nim najważniejsze informacje na temat Twojej przyszłej działalności. Wiadomości zostały przedstawione w odpowiedni sposób, zgodnie z aktualnymi wytycznymi formalnymi. Korzystając z biznesplanu szycie i projektowanie artykułów dla dzieci, oszczędzisz sobie nerwów i czasu. To skuteczne rozwiązanie. Będziesz mógł z powodzeniem ubiegać się o dotacje z urzędu lub kredyt z banku. Poznaj nasz produkt – Biznesplan szycie i projektowanie artykułów dla dzieci.

 

Szycie i projektowanie artykułów dla dzieci – co obejmuje nasz biznesplan?

 

Nasz biznesplan zawiera szczegółowe informacje, które pozwolą urzędnikom upewnić się, że zasługujesz na otrzymanie dotacji. Wiadomości zostały dobrane przez doświadczony i wykwalifikowany zespół, bazujący na wcześniejszych doświadczeniach. Plan biznesowy szycia i projektowania artykułów dla dzieci będzie dokładnie opracowany. Produkty zostaną wykonane we własnej pracowni krawieckiej, metodą handmade. Sprzedaż ma obejmować rynek krajowy, a kontakt z klientem będzie możliwy drogą telefoniczną lub internetową. Umieściliśmy także szczegółowy spis oferowanych produktów obejmujący: odzież, akcesoria i elementy wyposażenia, przeznaczone specjalnie dla najmłodszych.

 

Czy szycie i projektowanie artykułów dla dzieci się opłaca?

 

Tak. Branża odzieżowa jest bardzo popularna. Niektórzy widzą w tym zjawisku wadę. Z drugiej strony, tak duża możliwość wyboru sprawia, że produkty o unikalnym charakterze są doceniane jeszcze bardziej. Jeżeli masz oryginalny pomysł i wybierzesz właściwą grupę docelową, możesz osiągnąć sukces. Pamiętaj, że w naszym biznesplanie otrzymujesz cenne dane, które będą przydatne również dla Ciebie – początkującego przedsiębiorcy. Dzięki nim będziesz wiedział więcej o tym, jak otworzyć biznes szycie i projektowanie artykułów dla dzieci. Konkretny kosztorys, analiza wydatków, przychodów oraz informacje na temat rynkowych konkurentów, pozwolą Ci upewnić się, że własna firma to dobry wybór.

BIZNESPLAN SZYCIE I PROJEKTOWANIE ARTYKUŁÓW DLA DZIECI

 

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI SZYCIA I PROJEKTOWANIA DLA DZIECI,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

 

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną pracownię krawiecką i zajmować się projektowaniem oraz  szyciem dla dzieci. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

 

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Bielsku- Białej.

 

Działalność będzie polegała na produkcji gotowych wyrobów tekstylnych – artykułów dla dzieci, elementów wystroju pokoi dziecięcych. Będą to produkty handmade. Miejscem wykonywania działalności będzie biuro i magazyn znajdujący się w lokalu mieszkalnym. Sprzedaż będzie prowadzona na terenie całego kraju, będę działać na rynku krajowym. Kontakt z klientem będzie odbywał się poprzez telefon oraz Internet.  Zakupy będą odbywały się głównie poprzez sklep internetowy oraz dodatkowo portale ogłoszeniowe i aukcyjne. W ofercie znajdzie się szeroki zakres produktów takich jak: kocyki, koce piknikowe, ochraniacze do łóżeczka, pościel, kocyki do wózka i kołyski, pościel i kocyki dla lalek, poduszki ozdobne/dekoracyjne, literki szyte 3d, proporczyki/chorągiewki/girlandy, obrazki tkaninowe, ozdoby tkaninowe, kosze na zabawki, worki na buty/kapcie do przedszkola lub szkoły personalizowane, pokrowce np. do skrzyń na zabawki, narzuty, rożki dla noworodków, zabawki- pluszaki, czapki, odzież dla dzieci. Szycie rzeczy dla dzieci (kocyków, czapek, pościeli itp. ) personalizowanych z imieniem czy datą urodzenia.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (29 STRON, 7000 WYRAZÓW)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • informacje o wnioskodawcy
 • działania podjęte na rzecz zamierzonej działalności:
 • plan marketingowy
 • opis produktu
 • główni, potencjalni odbiorcy produktu lub usług
 • charakterystyka dostawców
 • charakterystyka konkurencji
 • w jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu?
 • czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianom? jeśli tak, jak będą minimalizowane skutki tej sezonowości?
 • proponowane sposoby wejścia na rynek, forma reklamy promocji
 • plan finansowy działalności
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • analiza finansowa przychodów i kosztów działalności
 • analiza swot
 • podsumowanie

 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: BIELSKO-BIAŁA
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK (29 STRON, 7000 WYRAZÓW)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360