Biznesplan Salon pielęgnacji psów

39,0079,00

SALON PIELĘGNACJI PSÓW
PKD GŁÓWNE:
96.09.Z – Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan Salon pielęgnacji psów – jak otworzyć usługi dla zwierząt?

 

Myślisz o własnym salonie pielęgnacji psów? Chciałbyś otworzyć firmę świadczącą usługi dla zwierząt? Działalność gospodarcza w tej branży to Twoje marzenie, ale boisz się, że nie uda Ci się zebrać niezbędnych funduszy? Z naszym planem biznesowym dla salonu pielęgnacji czworonogów rozwiniesz wymarzoną firmę bez obaw o koszty! Poznaj nasz produkt – Biznesplan Salon pielęgnacji psów.

 

Salon pielęgnacji psów – plan biznesowy, dokumenty, analizy

 

Własny salon pielęgnacji psów to nie lada wyzwanie. Prowadzenie działalności w sektorze usług dla zwierząt łączy się z dużymi kosztami związanymi z zakupem profesjonalnego sprzętu, wynajęciem lub kupnem lokalu, jego adaptacją, a także wydatkami na reklamę i działania marketingowe. Dlatego też dobrym pomysłem może okazać się pozyskanie funduszy z Powiatowego Urzędu Pracy. Aby uzyskać dofinansowanie, niezbędne jest przedstawienie odpowiednich dokumentów w postaci planu biznesowego. Dostępny na naszej stronie internetowej biznesplan zawiera wszelkie konieczne do pozyskania dotacji elementy, takie jak analiza SWOT, badania rynku, przewidywania zysków, kosztorys, opis źródeł finansowania oraz działań marketingowych. Nasz biznesplan to także fachowe i merytoryczne uzasadnienia tego, dlaczego to właśnie Twój salon pielęgnacji psów zasługuje na otrzymanie dotacji.

 

Usługi dla zwierząt – jak zarobić na miłości do czworonogów

 

Zapewne zastanawiasz się, czy salon pielęgnacji psów się opłaca. W końcu branża usług dla zwierząt, mimo że zyskuje coraz większą popularność, wciąż pozostaje dość niszowa i niestandardowa. Aby móc rozwinąć biznes, który będzie przynosił satysfakcjonujące zyski, potrzebna jest solidna podstawa w postaci fachowego biznesplanu. Dobrze opracowany plan biznesowy zapewni Ci niezbędne środki i pozwoli rozwinąć skrzydła, nawet w tak niecodziennej branży jak usługi dla zwierząt. Biznesplan dla salonu pielęgnacji psów pomoże Ci zaoszczędzić czas, zarobić pieniądze i skupić się na tym, co najważniejsze – pasji i miłości do czworonogów!

BIZNESPLAN SALON PIELĘGNACJI PSÓW

 

JEŻELI PLANUJESZ PROWADZIĆ SALON GROOMERSKI TEN BIZNESPLAN UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

 

Biznesplan będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą rozpocząć działalność oferującą usługi pielęgnacji psów.  Ze względu na obszerność biznesplanu, będzie on umożliwiał przygotowanie własnych dokumentów.

 

Oferujemy kompletny biznesplan do Urzędu Pracy w Poznaniu.

Biznesplan został stworzony na potrzeby otwarcia działalności o profilu usługowym, będzie to salon groomerski. Działalność będzie polegała na pielęgnacji psów. Działalność będzie prowadzona w salonie stacjonarnym.

 

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Biznesplan (12 stron, około 2 800 wyrazów)

Biznesplan zawiera:

 • Dane dotyczące lokalizacji
 • Rodzaj przedsięwzięcia
 • Rodzaj oferty:
 • Cele
 • Określenie klienta docelowego
 • Zasięg terytorialny
 • Określenie dostawców docelowych
 • Harakterystyka wnioskodawcy w zakresie przygotowania
  do prowadzenia wybranego rodzaju działalności gospodarczej
 • Organizacja planowanej działalności gospodarczej
 • Majatek własny właściciela
 • Cennik:
 • Promocja
 • Dystrybucja
 • Analiza finansowa
 • Kalkulacja przychodów
 • Kalkulacja kosztów

 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: POZNAŃ
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Biznesplan (12 stron, około 2 800 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360