Biznesplan Prawnik / Radca Prawny

49,0089,00

PRAWNIK / RADCA PRAWNY
PKD GŁÓWNE:
69.10.Z – działalność prawnicza
PKD POBOCZNE:
58.11.Z – wydawanie książek;
58.19.Z – pozostała działalność wydawnicza;
63.12.Z – działalność portali internetowych;
63.99.Z – pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana;
82.11.Z – działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura;
82.19.Z – wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura;
85.59.B – pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane;
85.60.Z – działalność wspomagająca edukację.

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan prawnikradca prawny. Załóż własną firmę

 

Nasz biznesplan prawnik – radca prawny pozwoli Ci zdobyć informacje o najważniejszych aspektach w zakładaniu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Dzięki niemu dowiesz się, czy bycie prawnikiem lub radcą prawnym się opłaca. Pakiet został uzupełniony o wniosek o dofinansowanie, który pozwoli Ci w skuteczny sposób starać się o dotację dla firmy.

 

Jak zostać prawnikiem i radcą prawnym? Dowiedz się tego z naszego biznesplanu

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak zostać prawnikiem i radcą prawnym, możesz uzyskać odpowiedź na to pytanie w naszym biznesplanie. Szczegółowo przedstawione informacje są bardzo przydatne na każdym etapie działalności od założenia po realizowanie długofalowej strategii działania.

 

Pierwszym elementem biznesplanu, na który warto zwrócić uwagę, jest kosztorys prawnika i radcy prawnego. Dowiesz się z niego, jakie przychody oraz koszty generuje taka działalności. Dzięki temu możesz znaleźć odpowiedź na pytanie, czy bycie prawnikiem i radcą prawnym się opłaca.

 

Kolejna ważna część to strategia marketingowa. Dobra reklama Twojego przedsiębiorstwa zwróci na Ciebie uwagę klientów, a także pozwoli Ci skutecznie rywalizować z konkurencją. Najważniejsze informacje to m.in.: charakterystyka innych firm z Twojej branży, klienta, a także opis cechy szczególne, która zapewni Ci rozpoznawalność na rynku.

 

Ogólny opis działalności to zestaw informacji, obejmujący najważniejsze wiadomości na temat zakresu świadczeń, a także kto i gdzie będzie mógł z nich skorzystać. Biznesplan prawnik i radca prawny zawiera więcej wiadomości, z którymi zapoznasz się po wybraniu naszej oferty.

 

Własny biznes prawnik i radca prawnyjak rozpocząć działalność profesjonalną i zawodową?

 

Do rozpoczęcia działalności będzie potrzebny Ci nie tylko dobry biznesplan, lecz także wniosek o dofinansowanie. On również znajduje się w naszym pakiecie. Został sporządzony w sposób, który podniesie Twoje szanse na uzyskanie dotacji. Wybierając nasz pakiet, będziesz mógł rozpocząć działalność – prawnik lub radca prawny.

 

PRAWNIK / RADCA PRAWNY

 

Jeżeli planujesz otwarcie Kancelarii Radcy Prawnego, ten dokument ułatwi ci przygotowanie dokumentów aplikacyjnych o środki na rozpoczęcie własnej działalności.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą w postaci Kancelarii radcy prawnego.Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Zielonej Górze.

Dokumentacja dotyczy działalności gospodarczej polegającej na świadczeniu pomocy prawnej w szczególności poprzez udzielanie porad i konsultacji prawnych (w tym telefonicznych i online), sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed urzędami i sądami w charakterze pełnomocnika lub obrońcy. Zadaniami Kancelarii jest także reprezentowanie interesów jednej strony przeciw drugiej stronie przed sądem lub innym ciałem orzekającym, doradztwo i reprezentowanie w sprawach cywilnych, doradztwo i reprezentowanie w sprawach karnych, doradztwo i reprezentowanie w przypadkach sporów pracowniczych, doradztwo prawne i ogólne konsultacje, przygotowywanie dokumentów prawnych w zakresie:
– statutów, umów, porozumień i innych dokumentów związanych z prowadzeniem firm,
– dokumentacji patentowej i praw autorskich,
– testamentów, pełnomocnictw itp.
Oferta firmy skierowana głównie do przedsiębiorców oraz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, zainteresowanych tak jednorazową poradą prawna, jak i stałą obsługą prawną.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:
– WNIOSEK (38 STRON, 8 000 WYRAZÓW)

Dokumenty zawierają m.in.:
1. WNIOSEK
– Dane wnioskodawcy
– Opis projektowanego przedsięwzięcia
– Wykaz działań podjętych na rzecz rozpoczęcia działalności
– Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej
– Szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanego dofinansowania
– Uzasadnienie do planowanych wydatków w ramach wnioskowanej kwoty

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ Z ZAPISAMI REGULAMINU.
DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan Coaching 

MIASTO: ZIELONA GÓRA
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK (38 STRON, 8 000 WYRAZÓW)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360