Biznesplan Sprzątanie nieruchomości i samochodów

49,0089,00

SPRZĄTANIE NIERUCHOMOŚCI I SAMOCHODÓW
PKD GŁÓWNE:
81.21.Z – Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów.

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

SKU: 241 Kategoria: Tagi: ,

Biznesplan Sprzątanie nieruchomości i samochodów – niezbędne dokumenty dla początkującego przedsiębiorcy

 

Sprzątanie nieruchomości i samochodów jest przyszłościowym interesem. Jeżeli pragniesz zaistnieć na rynku usług, zastanawiasz się, jak się do tego zabrać lub czy będzie to wyzwanie obfitujące w korzyści, biznesplan sprzątania nieruchomości i samochodów jest właśnie dla Ciebie. Poznaj nasz produkt – Biznesplan Sprzątanie nieruchomości i samochodów.

 

Sprzątanie nieruchomości i samochodów – czy warto?

 

Rozpoczęcie własnego biznesu oraz otrzymanie środków finansowych może wydawać się trudnym zadaniem i budzić obawę przed podjęciem decyzji. Jest to branża niezwykle dynamiczna i na początek trzeba pamiętać, by zainwestować swój czas w zapoznanie się z dobrze skonstruowanym planem biznesowym sprzątania nieruchomości i samochodów. Z zawartą w sobie m.in. niezbędną dokumentacją, szczegółową analiząoraz kosztorysem sprzątania nieruchomości i samochodów z łatwością sprostasz temu wyzwaniu. Jest to działalność polegająca na świadczeniu usług związanych ze sprzątaniem placówek, prywatnych posesji, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, po samochody. Co za tym idzie, konieczna jest inwestycja w odpowiednie wyposażenie związane ze sprzątaniem nieruchomości i samochodów. Dzięki pomocy tego biznesplanu będziesz w stanie przewidzieć konieczne wydatki, zapoznasz się z działającą na rynku konkurencją oraz kontrahentami, a także zaplanujesz rozwój firmy. Jest to niezbędnik każdej osoby, która pragnie rozkwitnąć w branży świadczenia usług. Jeśli jesteś więc zainteresowany, jak zarobić na usługach, jest to produkt właśnie dla Ciebie.

 

Czy sprzątanie nieruchomości i samochodów się opłaca?

 

Branża z zakresu świadczenia usług jest pożądana i stale się rozrasta. Biznesplan, który Ci oferujemy, jest atrakcyjny, treściwy, zgodny z wymaganiami Urzędu oraz jego regulaminem. Zawiera w sobie praktyczne informacje, które ułatwią nie tylko osobom początkującym odnalezienie się w nowym środowisku, podpowiedzą, jak otworzyć biznes w usługach, lecz także przedstawią ciekawe, konkretne dane oraz wspomogą starania się o uzyskanie dotacji, tak by to właśnie Twój wniosek był jednym z atrakcyjniejszych.

Biznesplan SPRZĄTANIE NIERUCHOMOŚCI I SAMOCHODÓW

 

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI SPRZĄTANIA NIERUCHOMOŚCI I SAMOCHODÓW ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi sprzątania nieruchomości i samochodów. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Cieszynie.

Działalność będzie polegała na świadczeniu usług sprzątających, w szczególności budynków i obiektów. Usługi te będą świadczone zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Oferta będzie skierowana zarówno do firm jak i osób prywatnych. Będą sprzątane: powierzchnie biurowe, niewielkie hale produkcyjne, prywatne posesje i domy. Drugim filarem działalności będzie świadczenie usług prania tapicerek samochodowych i mebli. Usługi te będą świadczone zarówno dla samochodów osobowych, vanów oraz ciężarówek. Oferta będzie skierowana zarówno do firm jak i osób prywatnych.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (24 stron, ok   5000 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • dane osobowe bezrobotnego, absolwenta cis lub kis
 • wniosek o przyznanie środków
 • opis planowanej działalności-biznesplan
 • przedstawienie przedsiębiorcy
 • opis podjętych działań na rzecz realizacji zamierzonej działalności:
 • lokalizacja i jej wpływ na rozwój firmy
 • charakterystyka produktu / usługi z uwzględnieniem jego popytu na rynku, strategii cenowej oraz opis całości czynności związanych z wykonaniem usługi, forma rozliczenia podatku dochodowego z urzędem skarbowym:
 • przewidywana grupa odbiorców produktu/usługi
 • opis konkurencji
 • opis dostawców, kontrahentów
 • działania marketingowe
 • plan rozwoju firmy
 • analiza finansowa przedsięwzięcia
 • prognozowany rachunek wyników
 • kalkulacja całości kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 • specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wkładu własnego

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: CIESZYN
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (24 stron, ok   5000 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360